11. června  2014 v 12:32  rubrika: Zprávy

Benefiční večer Pomáhání nebolí podpoří práci dobrovolníků ve zdravotnických zařízeních

Pozvánka na dobrovolnický happening Pomáhání nebolí 2014 - Foto: Fakultní nemocnice Královské Vihohrady

Pozvánka na dobrovolnický happening Pomáhání nebolí 2014Foto: Fakultní nemocnice Královské Vihohrady

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady pořádá benefiční večer na podporu dobrovolnictví ve zdravotnických zařízeních. Akce s názvem Pomáhání nebolí se uskuteční v úterý 17. června od 19 hodin v Divadle Dobeška (Jasná I. 1181/6 147 00 Praha 4).

Komponovaný program je opravdu nabitý, slibně je obsazena taneční sekce (vystoupí taneční skupina PřeceDance, žhavé tanečnice z Flamenkeria – akademie flamenca, Lucka a Mexo – dva skvělí tanečníci latiny ze školy Tanec nás baví). 

O hudební stránku večera se postarají Saša Kozlovskij a Pěvecký sbor Gambale – ti rozbalí některý z gospelů, které v jejich podání znějí fantasticky. Nebude chybět ani autorské čtení a jedno velké překvapení na závěr. 

Přijďte nás podpořit svou účastí, dozvědět se něco o tom, jak se dá pomáhat tam, kde byste to možná nečekali a strávit příjemný večer!  

Celý večer připravují koordinátorky, dobrovolnice a dobrovolníci z Dobrovolnického programu Fakultní nemocnice Královské Vinohrady za podpory Lékořice o. s. a Nadace O2. 

 

Nové články v rubrice

 • 19. května  2018 v 09:05       rubrika: Zprávy

  Noc kostelů se v Česku koná už podesáté

  „Zůstávali přes noc v blízkosti Božího domu“ – tento starozákonní verš je heslem letošní Noci kostelů, která se v Česku uskuteční už podesáté. Její obliba stále roste, o čemž svědčí narůstající počet návštěvníků. Těšit...

   
 • 6. května  2018 v 19:45       rubrika: Zprávy

  Irena Sendlerová zachránila z varšavského ghetta 2500 dětí

  V sobotu uplyne deset let od smrti Ireny Sendlerové, která za 2. světové války zachránila dva a půl tisíce dětí z varšavského ghetta a pomáhala je umístit do polských rodin, klášterů či sirotčinců. I když padla do rukou...

   
 • 21. dubna  2018 v 09:05       rubrika: Zprávy

  Jak žijí mladí katolíci a jaké mají hodnoty?

  Jak žijí mladí katolíci, o co se zajímají, jaké mají hodnoty a jak praktikují svou víru? To zkoumal výzkum mezi účastníky loňského Celostátního setkání mládeže v Olomouci, kam přijelo sedm a půl tisíce lidí. Dotazník...

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas