Prodej licencí

Bedřich Smetana - Prodaná nevěsta - Foto: Nakladatelství ČRo

Bedřich Smetana - Prodaná nevěstaFoto: Nakladatelství ČRo

Český rozhlas je největším výrobcem audio záznamů v České republice. Snímky, které byly vytvořeny původně pro vysílání, lze získat a užít pro komerční i nekomerční účely, ať už jde o vydávání CD a DVD, užití na výstavách, veřejných produkcích nebo pro ukázky ve vysílání a na webových stránkách.

Počátky historie zvukového archivu Českého rozhlasu spadají do r. 1928. Chronologické rozpětí fondů od počátků vysílání až po současnost významem přesahuje v každém ohledu existenci instituce. Kromě nejstarších zvukových dokumentů, které byly přetočeny z fonografických válečků a různých typů fólií, rozhlas především uchovává tisíce unikátních zvukových záznamů na analogových a digitálních nosičích, zachycujících mistrovské výkony herců, projevy významných osobností veřejného života, atmosféru historických událostí a vynikající nahrávky hudebních děl všech žánrů. Sbírka zvukových snímků se samozřejmě neustále rozšiřuje o novou výrobu všech celoplošných a regionálních stanic. V současnosti je v ČRo uloženo 420 tisíc zvukových záznamů, celkem 300 tisíc hodin zvuku. 

Databázi snímků naleznete zde
Pro více informací o cenách si prohlédněte sazebník licencí
Pokud máte zájem o zakoupení licence ke zvukovým snímkům ČRo, vyplňte prosím následující žádost.

Výroba CD na klíč
CD na klíč - Foto:  Radioservis

CD na klíčFoto:  Radioservis

Pokud přemýšlíte nad vhodným dárkem pro své obchodní partnery, významné klienty nebo zaměstnance, je pro Vás CD sestavené na klíč správnou volbou. Nabízíme více než 450 aktivních titulů, které lze libovolně kombinovat, vybírat můžete ale také podle edičního plánu vydavatelství, nebo Vám vybraný titul zhotovíme přímo na míru.
Více se dozvíte z přiložené prezentace. 

V případě, že máte zájem o nabízenou službu, nebo potřebujete jakékoliv další informace, kontaktujte Oddělení podpory vydavatelství a nakladatelství: 

Eva Vítková
e-mail: eva.vitkova[zavináč]rozhlas.cz
tel.: 221 553 314 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas