Odhalení

AKTUALIZACE TOHOTO WEBU JE UKONČENÁ.
Tuto stránku jsme přesunuli do Archivu webů ČRo.
Uvedené informace proto nemusejí být aktuální a některé soubory mohou být nedostupné.

Moja a páv - nová kniha gorilích pohádek

Martin Smrček  08.11.2006 13:48
Moja a páv
Moja a páv  

Čerstvou novinkou je kniha plná gorilích pohádek s názvem Moja a páv. Oba autoři - Tereza Šefrnová a Miroslav Bobek se rovnocenným dílem podělili o 14 milých pohádek, ve kterých se malí čtenáři i jejich rodiče postupně seznámí s celou gorilí rodinou v pražské zoo a zažijí s nimi nejednu příhodu. 

Některé pohádky se odehrávají přímo v gorilím pavilonu, jiné až v daleké Africe, odkud gorily pocházejí. Jsou napsané příjemným a srozumitelným jazykem a malé čtenáře jistě potěší. Již samotné názvy pohádek lákají ke čtení: Jak Moju našli, Strašlivá pohádka tety Šindy, Velké pozdvižení, Pohádka o nejstatečnějším námořníkovi, O vylekaných slonech atd. Kniha je bohatě doplněná krásnými celostránkovými, dokonce i dvoustrannými fotografiemi goril z pražské zoo.

Všichni autoři knihy se vzdali honoráře a přispěli tak významně na sbírkové konto Odhalení (555 555 552/0800), které je určeno na pomoc gorilám v Africe. Na toto konto také směřuje díky Nakladatelství Brio, které knihu vydalo, veškerý zisk z prodeje knihy. Pokud si tedy pohádkovou knihu Moja a páv koupíte, tak nejen potěšíte sebe a svoje děti, ale současně podpoříte ochranu goril v jejich domovině.


 

Nacházíte se

v tematickém okruhu: Témata
na webu: Odhalení
v rubrice: Komentáře

DÁLE V RUBRICE


Archiv

Sbírkové konto Odhalení končí

Český rozhlas ukončuje k 28. únoru 2011 možnost zasílat finanční příspěvek na sbírkové konto Odhalení. Všechny doposud vybrané prostředky byly použity na podporu ochranářských aktivit ve střední Africe ve prospěch ohrožených goril nížinných.

Děkujeme Vám za dlouhodobou podporu, kterou jste věnovali projektu Odhalení i jeho ochranářským snahám.

Pokud Vám osud goril nížinných v jejich domovině není lhostejný a chcete nadále přispívat na jejich ochranu, můžete přispívat v rámci projektu Pomáháme gorilám, který organizuje pražská zoologická zahrada.

Více informací naleznete na webových stránkách Zoo Praha.

ZOO Praha  
Radioservis a.s.  

NASTAVIT JAKO HOMEPAGE  |  RSS  |  MAPA SERVERU  |  KARIÉRA  |  KONTAKT  |  ENGLISH  (c) 2000 - 2020 Český rozhlas