Audio4. listopadu  2014  

Nejste v tom sami

Dluhy - exekuce - Foto: Ladislav Bába

Dluhy - exekuceFoto: Ladislav Bába

Na stránkách olomoucké InternetPoradny najdete, mimo jiné, následující text: „Posláním naší poradny je informovat a podpořit osoby se zdravotním postižením a seniory při řešení jejich nepříznivé sociální situace tak, aby ji co nejsamostatněji zvládly vyřešit a mohly se ve svém životě co nejvíce společensky uplatnit.“

Často se dobré rady týkají dluhů, osobních bankrotů a exekucí. 

Důležité je nestrkat hlavu do písku a dělat, že se nás problém netýká, že se časem nějak vyřeší sám. Právě naopak. Před problémy nikdy neutečeme. 

 

Olomoucká InternetPoradna poskytuje služby a poradenství osobám se zdravotním postižením a seniorům. Pomáhá jim například řešit svízelné situace, do kterých se dostali. Třeba dluhy a hrozbu exekuce. Jak se bránit? Připravila Dita Vojnarová.

Vložit na svůj web

Proto je dobré obrátit se na odborníky včas a postupovat podle jejich rad a zkušeností. V Právní poradně Českého rozhlasu Olomouc si na téma dluhy a exekuce budeme povídat s JUDr. Renatou Šínovou, PhD., JUDr. Petrem Podrazilem a sociální pracovnicí Jitkou Šrůtkovou. 

Pořad: Právní poradna  |  Stanice: Olomouc
Čas vysílání: úterý 10:04  |  Délka pořadu: 56 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 2. února  2017     Audio  rubrika: Audio

  Podolí spravovali od 15. století lipenští faráři

  Není to žádné velkoměsto. V podstatě jen jedna ulice s pár odbočkami v malebné krajině Záhoří. Řeč je o Podolí, tentokrát tom nedaleko Přerova, které znají hlavně cyklisté kroužící cyklostezkou Pobečví.

   
 • 13. prosince  2015 v 21:08     Audio  rubrika: Audio

  Charita ve Šternberku je v obležení bezdomovců. Jejich počet se zdvojnásobil

  Otázku, co s bezdomovci teď řeší radní ve Šternberku. Ti totiž s příchodem zimy začali vyhledávat takzvanou sedárnu, kterou provozuje zdejší Charita. Ta ale už svou kapacitou zcela nedostačuje. Lidí bez přístřeší tady...

   
 • 10. listopadu  2014     Audio  rubrika: Audio

  Činy, které jsme způsobili vlastní nedbalostí

  Existuje obecně ustálená představa o tom, že trestní právo se aplikuje v případech, kdy se předmětem zájmu orgánů činných v trestním řízení stává osoba, která je podezřelá, případně dále obviněná a obžalovaná z útoků proti životu a zdraví či z násilných útoků proti majetk...

   
Olomoucký kraj
  Srážky: přeháňky, Zlaté Hory
  Srážky: přeháňky, Ostružná
  Od 23.10.2017 17:00 do 18:00; 35 - 235.5km na trase Olomouc - Mohelnice u obce Mohelnice okres Šumperk; D35, km 235 směr Mohelnice; nehoda; 2 havarovaná vozidla; dodávka x OA bez zranění.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace