Pangea živě připomene nesmrtelnost hitů Beatles

Pangea - Foto: Dorian Hanuš

PangeaFoto: Dorian Hanuš

Skupina Pangea patří k nejlepším revivalům skupiny Beatles, hity legendárních Brouků v jejich pojetí neztrácí nic ze svého lesku. Oslovují další a další generace posluchačů, a tak vám Český rozhlas Olomouc dává šanci zažít beatlemánii na vlastní kůži.

Koncerty Beatles měly nepopsatelnou atmosféru. Ječící hysterické fanynky ani nemohli slyšet samotnou hudbu, prostě jim stačilo kapelu vidět a ztrácely nad sebou kontrolu. Právě tahle skutečnost vedla liverpoolskou čtyřku k rozhodnutí ukončit koncertní činnost. 

Pro chlapce ze skupiny Pangea je to naopak živá voda. Určitě by stálo za to vytvořit při jejich vystoupení u nás podobnou atmosféru. Vždyť i oni dbají na stylovost nejen v maximální věrnosti provedení skladeb, ale i ve stylizaci obleků. 

V roce 45. výročí rozpadu Beatles jde o předvánoční dárek všem, kterým nepřekonatelná melodičnost jejich písní stále dokáže znovu a znovu učarovat.  

Na Pangeu jste zváni do Velkého studia Českého rozhlasu Olomouc na Horním náměstí 21 ve středu 16. prosince od 20 hodin. Vstupné je 50,- Kč, a pokud vám něco zabrání být přímo na místě, stačí se připojit na Youtube. Koncert jako obvykle vysíláme i obrazem v přímém přenosu. 

Nové články v rubrice

Olomoucký kraj
  Od 17.10.2017 18:50 do 19:50; D35 - 257.9km na trase Mohelnice - Olomouc; provizorní světelná signalizace; místy mlha; sjízdné se zvýšenou opatrností; provizorní světelná signalizace, která navádí do ...
  Od 17.10.2017 18:40 do 20:40; na silnici 369 u obce Rovensko okres Šumperk; nehoda; 2 havarovaná vozidla; probíhá vyšetřování nehody; 2 x OA se zraněním. Na místě PČR a ZZS.
  Od 17.10.2017 05:05 do 19:10; na silnici 47 u obce Jezernice okres Přerov; nehoda nákladního vozidla; probíhají odklízecí práce; NA převrácený na bok do příkopy, se zraněním a únikem provozních kapalin. ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace