Mazlíček roku19. dubna  2016 v 16:14  

Pochlubte se svými mazlíčky

Kočka - Foto: Pavla Kopřivová

KočkaFoto: Pavla Kopřivová

Máte doma pejska, kočičku nebo jiné zvířátko? Tak právě pro vás Český rozhlas Olomouc ve spolupráci s regionálním Deníkem připravil od května soutěž Mazlíček roku.

Podařilo se vám vyfotit vašeho domácího mazlíčka v nějaké vtipné situaci? Tak nám tuto fotku pošlete a zapojte se tak do soutěže o Mazlíčka roku. 

Ze všech zaslaných fotografií bude každý měsíc vybráno dvacet nejvtipnější snímků a ty budou zveřejněny na webu Českého rozhlasu Olomouc. A vy sami hlasováním vyberete mazlíčka měsíce, který získá malou odměnu. Každý výherce měsíčního kola získá dle vlastního výběru buď krmivo pro psy Hubert nebo krmivo pro kočky ČiČi. 

Tyto fotky v daný měsíc budou zveřejněny i v regionálním Deníku v příloze Deník Senior. Navíc všichni měsíční vítězové postupují do finále o titul Mazlíček roku. Toho opět vyberete vy. Hlasovat můžete na webu Českého rozhlasu Olomouc nebo formou SMS. 

Fotografie svých mazlíčků zasílejte na e-mail marketing.olomouc@rozhlas.cz nebo na adresu Českého rozhlasu Olomouc. Fotky můžete zasílat v průběhu celé soutěže, ale vždy je doplňte svým jménem, jméno mazlíčka a případně stručný popis situace, ve které jste fotku pořídili. Dále prosím doplňte svou adresu a telefon pro případný rychlý kontakt. 

Těšíme se na vaše fotografie domácích mazlíčků! 

Úplná pravidla soutěže Mazlíček roku najdete ZDE

Nové články v rubrice

Olomoucký kraj
  Srážky: déšť, Zlaté Hory
  Srážky: přeháňky, Úsov
  Srážky: přeháňky, Červenohorské sedlo

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace