Naše akce14. srpna  2016 v nu:l  

Uzené domácí maso a spousta skvělé zábavy přilákaly na Obecní veselici do Lipové – lázní několik stovek návštěvníků

Obecní veselice v Lipové – lázních - Foto: Irena Svobodová

Obecní veselice v Lipové – lázníchFoto: Irena Svobodová

Český rozhlas Olomouc začátkem srpna odstartoval svou tradiční soutěž Křížem krajem, kdy každý den jeden z vás může vyhrát několik litrů piva. Během této soutěže jezdíme za vámi do různých obcí Olomouckého kraje. Ve druhém týdnu jsme projížděli Šumpersko a Jesenicko a každý den jsme rozdávali 10x 1L PET lahví - světlý ležák 12% - piva Bran od Minipivovaru Kolštejn. Celý týden jsme zakončili Obecní veselicí v Lipové – lázních.

V sobotu 13. srpna jsme vás pozvali na Obecní veselici, kterou jsme pořádali společně s obcí Lipová-lázně. Stovky návštěvníků si užili pěkné odpoledne i večer. Na své si přišly i děti, které si zaskotačily na skákacím hradě nebo velké skluzavce.  

ModerátorkaZora Ježková a technik Tomáš Přidal rozdávají výhry - Foto: Irena Svobodová

ModerátorkaZora Ježková a technik Tomáš Přidal rozdávají výhryFoto: Irena Svobodová

Obecní veselici v sobotu odstartovala svým vystoupením folková skupiny Domino z Olomoucka. Zazpívali několik moravských lidových písniček, které doplnily několika spirituály a lyrickými baladami. Hned na to následovalo vystoupení Anny Marie Filo, která zatančila zumbu. 

Pak si na své přišli rockový fanoušci při koncertu ZíZí Top – Czech Revival Band, kteří ve stylovém oblečení a s dlouhými vousy zazpívali hity této texaské skupiny. Pak následovalo vystoupení na trampolínách v podání členů fitness z Javorníku. Skákání na trampolínách si následně vyzkoušeli i děti a odvahu našli i někteří dospěli.  

Skupina Domino - Foto: Irena Svobodová

Skupina DominoFoto: Irena Svobodová

Obecní veselici v Lipové-lázních zakončila skupina Atom-Rock ze Zábřehu, která hrála do pozdních večerních hodin. Při jejich vystoupení se úplně zaplnil taneční parket. Atom-Rock hráli písně od Kabátů, Jiřího Schelingra, Olympiků, Turba, Katapultů a dalších zpěváků či skupin. 

Občerstvit jste se mohli nealko i alko nápoji, studeným pivem, ale vyzkoušet jste mohli i různé míchané drinky. Návštěvníci si pochutnali i na uzené domácí krkovičce, kýtě nebo klobáskách. 

Máme za sebou druhý týden soutěže Křížem krajem a další Obecní veslici. Teď se těšíme na setkání s vámi v následujícím týdnu na Prostějovsku a v sobotu v Březsku, kde vystoupí folková skupina Alibaba, skupiny Hope Astronaut a Atom-Rock. Také uvidíte představení skupiny historických aktivit EQUES TEMPUS.  

Obecní veselice v Lipové – lázních - Foto: Irena Svobodová

Autor:  Irena Svobodová

Nové články v rubrice

Olomoucký kraj
  Od 21.10.2017 12:45 do 18:45; na silnici 5709 u obce Křelov-Břuchotín okres Olomouc; porouchané vozidlo, zdržení; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; pro poruchu odstavené NA
  D1, mezi km 296.5 a 306, ve směru Bohumín – PL, pomalu jedoucí vozidlo údržby, zpevněná krajnice (odstavný pruh) uzavřená, Od 21.10.2017 13:00 Do 21.10.2017 17:00, sekání trávy a údržba travních porostů, ...
  D1, mezi km 302 a 296.5, ve směru Praha, pomalu jedoucí vozidlo údržby, zpevněná krajnice (odstavný pruh) uzavřená, Od 21.10.2017 08:00 Do 21.10.2017 17:00, , sekání trávy a údržba travních porostů, zdroj: ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace