Naše akce9. listopadu  2017 v 11:50  

Národní potravinová sbírka opět pomáhá. Přispět můžete i v Českém rozhlase Ostrava

Národní potravinová sbírka

Národní potravinová sbírka

Národní potravinová sbírka pomáhá lidem ohroženým chudobou. I vy můžete darovat potraviny a drogistické zboží pro lidi v nouzi, a to v sobotu 11. listopadu.

Přijďte na recepci Českého rozhlasu Ostrava, kde bude sbírka od 09:00 do 16:00 probíhat, a udělejte také dobrý skutek. Darovat můžete nejen trvanlivé potraviny, ale i drogistické zboží. Doporučené potraviny a zboží najdete v níže uvedeném seznamu. 

Dary od veřejnosti míří buď do potravinových bank, odkud se následně distribuují neziskovým organizacím, nebo přímo sociálním a charitativním organizacím, které pomáhají lidem v nouzi. Svým příspěvkem tak pomůžete například matkám s dětmi v azylových domech, pěstounským rodinám nebo seniorům, lidem s handicapem, nebo také lidem bez domova. 

Pátý ročník Národní potravinové sbírky se uskuteční na 750 místech po celé ČR. Český rozhlas a jeho zaměstnanci se do sbírky aktivně zapojuje podruhé. Sběrná místa Českého rozhlasu budou kromě Ostravy také v Praze a v budovách regionálních stanic v Olomouci, Jihlavě, Českých Budějovicích a Liberci. 

Nákupní seznam Národní potravinové sbírky - Foto:  Potraviny pomáhají

Nové články v rubrice

Moravskoslezský kraj
  Od 20.2.2018 10:45 do 12:50; na silnici 464 u obce Hlubočec okres Opava; nehoda nákladního vozidla; havarované vozidlo; havárie NA bez zranění.
  Stav vozovky: sníh na vozovce, D1-354,0 km
  Od 20.2.2018 10:45 do 12:50; v ulici Pod Palárnou v obci Štramberk okres Nový Jičín; nehoda nákladního vozidla; 2 havarovaná vozidla; OA x NA bez zranění.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace