Naše akce31. října  2017 v 13:03  

VIDEO a FOTO: Den otevřených dveří

Vysílací studio s moderátorkou Kateřinou Huberovou - Foto: František Tichý

Vysílací studio s moderátorkou Kateřinou HuberovouFoto: František Tichý

Stovky lidí se přišly podívat, jak to chodí v rozhlase. Den otevřených dveří ale tentokrát přinesl několik zajímavých novinek.

Letos jsme v rámci akce zpřístupnili prostory, které zřejmě ještě nebyly veřejnosti otevřeny. Zájemci mohli nahlédnout do historické fonotéky, otevřelo se i digitalizační pracoviště. 

Kromě prohlídky zajímavých míst budovy rozhlasu jsme pro vás připravili i fotografování se známými moderátory, dočasné tetování a soutěže. Zpestřením bezesporu byla také autogramiáda skupiny Fleret, hudební vystoupení Zdeňka Krásného nebo CM Tragač. 

Letošní Den otevřených dveří jsme připravili ve spolupráci s Magistrátem města Ostravy – na obou místech mohli návštěvníci nahrát vzkaz budoucím generacím. Všechny vzkazy pak budou zapečetěny v truhle s poselstvím pro budoucí generace. Ta bude po následujících 50 let uložena ve foyer v budově Nové radnice a jediný klíč od ní bude mít primátor, který jej předá vždy svému nástupci. 

Autor:  ČRo Ostrava, František Tichý

Nové články v rubrice

Moravskoslezský kraj
  Srážky: přeháňky, Mosty u Jablůnkova - na vrcholu
  Srážky: přeháňky, Mosty u Jablůnkova - estakáda
  D1, mezi km 341.5 a 310, ve směru Praha, pomalu jedoucí vozidlo údržby, neprůjezdný pravý jízdní pruh, Od 19.11.2017 13:00 Do 19.11.2017 16:00, údržba a opravy mostů, zdroj: ŘSD

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace