Dobré dopoledne

Čas vysílání: každý den 09:00  |  Délka pořadu: 120 minut  
 
Dobré dopoledne - Foto: Honza Ptáček

Dobré dopoledneFoto: Honza Ptáček

Hodinový dopolední blok vysílání Českého rozhlasu Ostrava vám přináší především množství aktuálních informací z Moravskoslezského kraje.

Dobré dopoledne je určeno všem posluchačům, které zajímá, co se právě v Moravskoslezském kraji děje. Dobré dopoledne začíná zpravodajskou relací, po které následuje řada zpravodajských vstupů či reportáží. Jednotlivé příspěvky jsou proloženy písničkami. 

V sobotu, v druhé části Dobrého dopoledne se zaměřujeme na kulturu a literaturu, v neděli na seniorská témata. Svým způsobem tak pokračujeme ve vysílání témat, která byla v tomto čase ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava do konce roku 2013 (šlo o pořady Čítárna, Zrcadlo a Seniorklub). V sobotu pak má svůj pravidelný čas Slovo na cestu (09:50). 

V Programu (vysílací schéma) na webu pak Dobré dopoledne označuje širší vysílací úsek, a to každý den 09:00 - 14:00. Ve všedních dnech jde tedy o pořady Křížem krajem, Koktejl, Hudební poštu a Česko - země neznámá. V sobotu jsou to Hobby magazín, Hudební pošta a Co vy na to, doktore? a v neděli pak Pochoutky, Hudební pošta a Posezení v divadle. 

Připravují: O náplň se stará editor ve spolupráci s Centrem zpravodajství Ostrava a redakcí stanice, programem vás provázejí moderátoři (viz web Lidé). 


Historie pořadu:
Dobré dopoledne vysílá Český rozhlas Ostrava od ledna 2014. Proudové bloky se ale v novodobé historii rádia objevují už od počátku 90. let. Z těch víkendových můžeme zmínit například Sobotu v kraji

Pořad: Dobré dopoledne  |  Stanice: Ostrava
Čas vysílání: každý den 09:00  |  Délka pořadu: 120 minut  
 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace