Radio Ostrava Live

Čas vysílání: pondělí-pátek 15:40  |  Délka pořadu: 5 minut  
 
Radio Ostrava Live - Foto: František Tichý

Radio Ostrava LiveFoto: František Tichý

Hudební ochutnávka z koncertů, které jsme natočili v rozhlasovém studiu S1 nebo v některém z klubů v Moravskoslezském kraji.

Hudební rubrika nabízí vždy jednu píseň z bohatého koncertního archivu Českého rozhlasu Ostrava. Nesoustřeďuje se přitom pouze na určitý hudební žánr, ale snaží se hudební sbírku stanice prezentovat v celé její pestrosti, od folku přes popmusic až po jazz. Každé vydání rubriky je opatřeno komentářem, který upřesňuje vznik nahrávky a charakterizuje interpreta. 

Stejně jako každodenní rubrika byla ještě donedávna pojmenována i série živě vysílaných koncertů, které Český rozhlas Ostrava pořádal ve Studiu 1 (zpravidla jeden čtvrtek v měsíci od 18:00). Dramaturgie koncertů je zaměřená především na kapely z regionu. Prostor ale dramaturgie dává i interpretům z jiných regionů ČR nebo zahraničí. 

Připravují a uvádějí: Monika Horsáková, Kateřina Huberová 


Historie pořadu:
Hudební rubriku vysíláme od roku 2010, do konce roku 2014 jako součást Dobrého rána (v 08:20), od ledna 2015 v Dobrém odpoledni po 15. hodině. V rámci série koncertů stejného názvu (Radio Ostrava Live) vystoupily v Českém rozhlase Ostrava např. Tara Fuki, Windy, FiHa, Filip M., Simcha, James Harries, Árstidír, UDG, The Roads nebo Republic of Two. 

Pořad: Radio Ostrava Live  |  Stanice: Ostrava
Čas vysílání: pondělí-pátek 15:40  |  Délka pořadu: 5 minut  
 
Moravskoslezský kraj
  Od 11.12.2017 19:50 do 20:55; na silnici 35 u obce Bílá okres Frýdek-Místek; směr od Bečvy na Bumbálku, poblíž Třeštíku; dopravní problém; strom zasahující do vozovky, policie a HZS jedou na místo.
  Povětrnostní podmínky: silný vítr, Mosty u Jablůnkova - na vrcholu
  Od 11.12.2017 19:15 do 21:20; na silnici 57 u obce Opava; na kruhovém objezdu; nehoda; havarované vozidlo; 2 x OA bez zranění.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace