Hudební pošta

Čas vysílání: každý den 11:04 a víkend 17:04  |  Délka pořadu: 116 minut a 56 minut  
 
Hudební pošta - Foto: Fotobanka Stock.xchng

Hudební poštaFoto: Fotobanka Stock.xchng

Popřejte vašim oslavencům ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava a pošlete jim písničku. Stačí zavolat k nám do studia.

Pořad vytvářejí posluchači Českého rozhlasu Ostrava, kteří prostřednictvím živě vysílaných telefonátů přejí svým oslavencům a posílají jim pěkné písničky. Hudební pošta rozdává radost a přání od pondělí do neděle v čase od 11:04 do 13:00. Popřát oslavencům a poslat jim písničku můžete prostřednictvím naší telefonní linky 596 11 22 66.  

Víkendová podvečerní Hudební pošta (17:04-18:00) je pak vyhrazena především vašim písemným přáním či gratulacím. Blahopřání k nám můžete poslat buď e-mailem na adresu pisnicky.ostrava@rozhlas.cz nebo poštou na adresu: 

Český rozhlas Ostrava
Hudební pošta
Dr. Šmerala 2
702 00, Ostrava  

Do dopisu uveďte datum, kdy se má přání odvysílat, jinak gratulace v pořadu zazní v den narozenin oslavence, v případě velkého množství došlých přání pak v nejbližším možném následujícím termínu. 

Připravují a uvádějí: posluchači spolu s moderátory 


Historie pořadu:
Pořady, ve kterých posluchači přejí svým oslavencům, mají v ostravském rozhlase historii dlouhou desítky let. V minulosti ale šlo o předtáčené pořady, ve kterých moderátoři četli z dopisů posluchačů. 

Hudební pošta vznikla v roce 1997 a přinesla přímé telefonické vstupy posluchačů do vysílání. Rychle se stala jedním z nejoblíbenějších pořadů Českého rozhlasu Ostrava. 

V lednu 2014 se původně všednodenní pořad rozšířil i do víkendového vysílání a „pohltil“ jiný podobný pořad Přání plná písniček. Posunul se také vysílací čas – z dřívějších 12:05 na nynějších 11:04. Podvečerní část pořadu získala větší prostor. 

V září 2016 se podvečerní Hudební pošta ve všedních dnech změnila v Ostravskou rozhlasovou rodinku, což je také kontaktní písničkový pořad. Je v něm ale i něco navíc :-) 

Pořad: Hudební pošta  |  Stanice: Ostrava
Čas vysílání: každý den 11:04 a víkend 17:04  |  Délka pořadu: 116 minut a 56 minut  
 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace