Koktejl: Tomáš Petreček o ME v Adventure Race

Opavský extrémní sportovec a hasič Tomáš Petreček v Koktejlu Ivy Piskalové - Foto: František Tichý

Opavský extrémní sportovec a hasič Tomáš Petreček v Koktejlu Ivy PiskalovéFoto: František Tichý

Opavský extrémní sportovec Tomáš Petreček má za sebou další úspěšný závod. Z mistrovství Evropy v Adventure Race, které se letos konalo v Turecku, si přivezl bronzovou medaili.

Jak vydrží člověk za 4 dny spát pouhých 10 minut a přitom zvládnout trať dlouhou téměř 400 kilometrů na kole, ve člunu i ve vysokých horách? V Koktejlu se ho ptala Iva Piskalová. 

Pořad si poslechněte v přiloženém audio souboru (viz ‚Přehrajte si celý příspěvek‘ hned pod titulkem). Tento i další díly Koktejlu pak najdete v iRadiu. Několik fotek najdete na našem Facebooku


Tomáš Petreček pracuje u Hasičského záchranného sboru v Opavě, kde se v roce 1979 také narodil. Je členem reprezentačního týmu v Adventure race (tým Czech Adventure race) a věnuje se především horskému kolu, terénnímu a orientačnímu běhu, horolezectví, plavání a kajaku. 

Související weby

tomaspetrecek.cz

Pořad: Koktejl  |  Stanice: Ostrava
Čas vysílání: pondělí-pátek 10:04  |  Délka pořadu: 56 minut  
 

Nové články v rubrice

Moravskoslezský kraj
  Stav vozovky: sníh na vozovce, Mosty u Jablůnkova - na vrcholu
  Od 16.1.2018 08:05 do 11:10; v ulici Zahradní v obci Hlučín okres Opava; křiž. s ul. E. Beneše; nehoda nákladního vozidla; střet NA se sloupem el. vedení, bez zranění.
  Od 16.1.2018 08:00 do 14:05; v ulicích Mírová, Frýdecká na vjezdu do obce Vratimov okres Ostrava-město , délka 1.3km; od obce Vratimov do obce Řepiště; požár domu; neprůjezdná komunikace

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace