Reklama a mediální spolupráce

Jsme stanicí, která má vyrovnanou poslechovost po celý týden - Foto: Honza Ptáček

Jsme stanicí, která má vyrovnanou poslechovost po celý týdenFoto: Honza Ptáček

Český rozhlas Pardubice je regionální stanicí s rostoucí cílovou skupinou posluchačů.

Svým dosahem i zaměřením pokrývá naše stanice celý Pardubický kraj (okresy Pardubice, Chrudim, Ústí nad Orlicí a Svitavy) s přesahy do kraje Královéhradeckého i Středočeského. 

Staniční mediální partnerství 

Český rozhlas v souladu se svým posláním média veřejné služby podporuje celou řadu projektů a institucí. Má v této oblasti již tradiční postavení a v mnoha případech jde o ojedinělé projekty, které by bez pomoci Českého rozhlasu nevznikly. 

Mediální partnerství Českého rozhlasu se zaměřuje především na oblast charity, kultury a vzdělávání.  

Český rozhlas při posuzování žádostí o mediální partnerství klade důraz zejména na společenský význam, prospěšnost, novátorství a mimořádnost. Žadatel má možnost volit mezi parnerstvím Českého rozhlasu jako celku a partnerstvím některé ze stanic.  

Celorozhlasové mediální partnerství 

Celorozhlasová spolupráce je navazována zejména s institucemi výjimečného společenského či kulturního významu. Podpora projektů je zařazována do časů self promotion Českého rozhlasu a redakční podpora se zpravidla dotýká několika stanic. Kapacita ve vysílání je proto velmi omezená, a z tohoto důvodu může Český rozhlas ročně podpořit okolo 50 projektů prostřednictvím celostátního i regionálního vysílání.  

Staniční mediální partnerství 

Staniční mediální spolupráce jsou navazovány s projekty, které svým zaměřením odpovídají formátu stanice. Prostřednictvím vhodné volby stanice tak mohou být podpořeny i menší zajímavé projekty, které tematicky zapadají do koncepce vysílání.  

Formulář vyplňte zde.  

Jakékoliv dotazy či nejasnosti můžete konzultovat telefonicky nebo e-mailem s manažerkou komunikace Českého rozhlasu Pardubice. Romana Oulická, manažerka komunikace ČRo Pardubice tel. 221 554 801, email: romana.oulicka@rozhlas.cz 

Reklamní kampaň  

Pro naše posluchače jsme zdrojem informací o tom, co se děje i v těch nejmenších městech a obcích východních Čech. Klademe důraz na objektivitu, aktuálnost a v neposlední řadě na školené a kvalitní moderátory. Vysílání není přesycené reklamními bloky a každý spot nebo vzkaz, je v našem vysílání zpravidla uváděn jednotlivě, není ztracen mezi jinými spoty, tzn. je vysoce účinný. 

Jsme stanicí, která má vyrovnanou poslechovost po celý týden, vysokou hodnotu průměrné délky poslechu a také vyrovnaný podíl mužů a žen mezi posluchači. V Pardubickém kraji žije přibližně 175.000 obyvatel ve věkovém rozpětí 40 – 70 let, znamená to, že téměř 20% (pětina obyvatel kraje) v tomto věkovém rozpětí poslouchá vysílání ČRo Pardubice. To je jeden z největších zásahů v konkrétní cílové skupině v Pardubickém kraji. 

Rozhlasová reklama není drahá 

V případě, že vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.
Romana Oulická, manažerka komunikace ČRo Pardubice, tel. 221 554 801, email: romana.oulicka@rozhlas.cz

Nové články v rubrice

Pardubický kraj
  ulice Pernštýnské náměstí, Pardubice I, Pardubice, uzavřeno, Od 21.10.2017 14:00 Do 22.10.2017 06:00, uzavírka místní komunikace v Pardubicích, Pernštýnské náměstí , Vydal: ÚMO Pardubice I - Střed
  ulice Čapkova, Pardubice VII, stavební práce, Od 18.10.2017 11:00 Do 20.11.2017 23:59, uzavírka na místních komunikacích (chodnících) ul. Čapkova vedoucí na pozemku označeném jako pozemková parcela parcelního ...
  silnice III/2987, Hradiště na Písku, okr. Pardubice, uzavřeno, oprava povrchu vozovky, Od 17.10.2017 08:00 Do 21.11.2017 16:00, Úplná uzavírka silnice č. III/2987 v obci Staré Hradiště, místní části Hradiště ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace