Vyzyvatelé vykročí v Olomouci ke svému finále

Vyzyvatelé se blíží do finále - Foto: Silvie Ulrichová

Vyzyvatelé se blíží do fináleFoto: Silvie Ulrichová

V samotném srdci Moravy, v metropoli Olomouci, se odehrají poslední dvě kola vědomostní soutěže Vyzyvatelé. Zázemí natáčení poskytla Univerzita Palackého a konalo se v jedinečném prostoru divadelního sálu.

Karty budou rozdány v oborech divadelní a filmová studia a botanika. Ten první prezentuje Jakub Korda, botaniku Vladan Ondřej. Své vyučující vyzvali na souboj studenti za botaniku Eva Rušáková a Magdaléna Tenglerová, za divadelní a filmová studia Martina Bubíková a Dominik Vontor. 

Atmosféra v sále byla neuvěřitelně bojovná a příjemná současně. Oba týmy měly v hledišti spoustu příznivců, kteří se neostýchali dát najevo své sympatie a nechat průchod emocím. 

Vítězové si odnesli již tradičně čtečku knih Kindle, kterou do soutěže věnovala společnost Amazon, partner pořadu. Nechte se strhnout mimořádnou energií natáčení v Olomouci a nalaďte si nás i tuto sobotu 20. května od 9:33 na Plusu. 

Dokáží studenti správně pojmenovat otce a matku mezka? Bude vůbec poprvé použito otázky „rychlá smrt“? Pomohla vítězům podpora fanoušků? Předposlední díl Vyzyvatelů uslyšíte už tuto sobotu na Plusu. 

Autor:  Silvie Ulrichová
Pořad: Vyzyvatelé  |  Stanice: ČRo Plus
Čas vysílání: sobota 9:33; repríza neděle 14:33  |  Délka pořadu: 27 minut  
 

Nové články v rubrice

Sledujte nás

Radiofórum

Twitter

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace