Jaroslav Plesl: MF Dnes je nejsvobodnější médium v Česku

Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl - Foto: Jana Trpišovská

Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav PleslFoto: Jana Trpišovská

Jaroslav Plesl, šéfredaktor Mladé fronty Dnes, byl hostem Intervew Plus. Komentoval nahrávky bývalého redaktora Marka Přibila s ministrem financí z hnutí ANO Andrejem Babišem a také možný vliv vicepremiéra na obsah listu. Andrej Babiš podle šéfredaktora neovlivňoval a neovlivňuje obsah článků v MF Dnes.

„Teď už speciálně nemůže nic ovlivňovat, protože když se objevila nahrávka, je absolutně nepřípustné, aby Mladou frontu nějak ovlivňoval. Mladá fronta je dnes nejsvobodnější médium v České republice,” myslí si Plesl. Podívejte se na videozáznam celého rozhovoru: 

Autor:  Jana Trpišovská

Nové články v rubrice

 • 23. května  2017     Video  rubrika: Krátce z Plus

  Jiří Ovčáček: Ústavní politika není rychlovlak

  Mluvčí prezidenta republiky v rozhovoru pro Český rozhlas Plus komentuje vývoj vládní krize, mluví o návštěvě Číny a slibovaných investicích, podpisu milosti pro Jiřího Kajínka i o svém vyjadřování na Twitteru. Moderuje...

   
 • 22. května  2017       rubrika: Krátce z Plus

  Virtuální prohlídka nových studií Plusu

  Český rozhlas Plus začal vysílat z modernizovaných studií, a to přesně v den 94. výročí zahájení rozhlasového vysílání u nás. Posluchači mohou nově sledovat vybrané pořady i jako videa ve full HD rozlišení.

   
 • 19. května  2017     Video  rubrika: Krátce z Plus

  René Zavoral: Nikdy nesmíme rezignovat na kvalitní obsah

  Jak obstát v době, kdy důvěra v klasická média klesá? „Zní to možná jako klišé, ale myslím si, že poctivá novinářská práce, poctivý přístup ke zdrojování a ověřování informací je způsob, jak posluchače přesvědčit, že...

   

Sledujte nás

Radiofórum

Twitter

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace