Pelta se na názor veřejnosti neohlížel, tvrdí Markéta Haindlová

Markéta Haindlová hostem Interview Plus - Foto: Jana Trpišovská

Markéta Haindlová hostem Interview PlusFoto: Jana Trpišovská

Českým fotbalem v minulých dnech otřáslo zatčení předsedy Fotbalové asociace Miroslava Pelty, který je obviněný kvůli zneužití sportovních dotací ministerstva školství. Dotační programy měl ovlivňovat ve prospěch svůj a svých blízkých, a to ve spolupráci s ministerskou náměstkyní Simonou Kratochvílovou. Měli tak způsobit škodu ve výši téměř půl miliardy korun.

„FAČR už v minulosti dávala najevo, že ji názor veřejnosti nezajímá. Například když předsedu Peltu fanoušci na jeho vlastním stadionu vyzývali k rezignaci,“ říká. Podívejte se na videozáznam celého Interview Plus s Markétou Haindlovou: 

Autor:  Jana Trpišovská

Nové články v rubrice

 • 23. května  2017     Video  rubrika: Krátce z Plus

  Jiří Ovčáček: Ústavní politika není rychlovlak

  Mluvčí prezidenta republiky v rozhovoru pro Český rozhlas Plus komentuje vývoj vládní krize, mluví o návštěvě Číny a slibovaných investicích, podpisu milosti pro Jiřího Kajínka i o svém vyjadřování na Twitteru. Moderuje...

   
 • 22. května  2017       rubrika: Krátce z Plus

  Virtuální prohlídka nových studií Plusu

  Český rozhlas Plus začal vysílat z modernizovaných studií, a to přesně v den 94. výročí zahájení rozhlasového vysílání u nás. Posluchači mohou nově sledovat vybrané pořady i jako videa ve full HD rozlišení.

   
 • 19. května  2017     Video  rubrika: Krátce z Plus

  René Zavoral: Nikdy nesmíme rezignovat na kvalitní obsah

  Jak obstát v době, kdy důvěra v klasická média klesá? „Zní to možná jako klišé, ale myslím si, že poctivá novinářská práce, poctivý přístup ke zdrojování a ověřování informací je způsob, jak posluchače přesvědčit, že...

   

Sledujte nás

Radiofórum

Twitter

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace