Vítězem soutěže Dobráci roku jsou v Plzeňském a Karlovarském kraji hasiči z Němčovic

Sbor dobrovolných hasičů Němčovice - Foto: Jiří Blažek

Sbor dobrovolných hasičů NěmčoviceFoto: Jiří Blažek

Soutěž západočeských sborů dobrovolných hasičů Dobráci roku zná svého vítěze. Nejvíc platných SMS hlasů zaslali posluchači Českého rozhlasu Plzeň sboru z obce Němčovice, celkem to bylo 3 470 textových zpráv.

V Němčovicích si tak na konci prázdnin užijí oslavu pro celou obec plnou piva, grilovaného masa a hudebních vystoupení. Vítězové západočeského regionálního kola se navíc zúčastní národního finále, které se uskuteční 25. června v Nymburku. 

Druhým sborem v hlasování byl SDH Tlumačov (3 088 hlasů), na třetím místě skončili hasiči ze Štáhlavic (1 706 hlasů). Kompletní výsledky najdete ZDE

Soutěž Dobráci roku probíhala od září 2015 do května 2016. Náš štáb navštívil celkem 40 sborů dobrovolných hasičů, které byly vylosované v živém vysílání ze všech přihlášených. 

Národní finále soutěže sborů dobrovolných hasičů Dobráci roku zná svého vítěze. Ve finále v Nymburce se jím stali hasiči z obce Bludov z Olomouckého kraje. V souboji v klasických hasičských disciplínách za sebou nechali soupeře z jiných regionů České republiky. Podívejte se na celkové výsledky

Partneři akce Dobráci roku

Partneři akce Dobráci roku


Velkopopovický Kozel
Regionální Deník
mediální partner
Sdružení hasičů
Čech, Moravy a Slezska
www.kozel.czwww.denik.czwww.dh.cz


D.S.D. METAL plus s.r.o.

E-shop pro hasiče
www.hasicskavyzbrojna.cz

Stojíme o váš názor

Pište nám své názory přes webový
formulář, SMS, Facebook nebo
Twitter, můžete je i sdílet se svými
přáteli. Nejzajímavější názory rádi odvysíláme.

Plzeňský kraj
  Od 18.12.2017 13:55 do 16:00; v ulici K Ovčínu v obci Plzeň; nehoda; 3 havarovaná vozidla; 3 x OA bez zranění. PČR na místo.
  Srážky: přeháňky, D5-53,0
  Od 18.12.2017 13:45 do 15:50; v ulici Nádražní v obci Bělá nad Radbuzou okres Domažlice; nehoda; 2 havarovaná vozidla; OA x traktor bez zranění. PČR na místo.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace