Rozhlasová debata na téma Divadlo - co se stane, když nebude?

Diskuse 2015 - Foto: ČRo Plzeň, Plzeň 2015

Diskuse 2015Foto: ČRo Plzeň, Plzeň 2015

Ve čtvrtek 26.ledna 2012 od 18 hodin pokračuje pravidelný cyklus rozhlasových debat o zapojení Plzně do projektu Evropské hlavní město kultury a o tématech spojených s kulturou v regionu. V sedmém pokračování otevřeme téma s názvem "Divadlo - co se stane, když nebude?".

Diskuzi moderuje redaktorka Petra Hynčíková.

Živý přenos najdete ve čtvrtek 26. ledna od 18 hodin zde.
Co se stane, když se v Plzni nepostaví nové divadlo - to je téma čtvrteční veřejné debaty z cyklu DISKUZE 2015 v Českém rozhlase Plzeň. Zastupitelé města váhají s definitivním rozhodnutím, zda divadlo postavit. Nejistá doba, nejistý rozpočet stavby na jedné straně. Havarijní stav Komorního divadla, jeden z klíčových projektů Evropského hlavního města kultury 2015 na straně druhé. O tom všem budou ve Velkém činoherním studiu ČRo Plzeň debatovat a na vaše otázky odpovídat:
 • Martin Baxa (primátor města Plzně)
 • Tomáš Froyda(ředitel Plzeň 2015, o.p.s. a ředitel Divadla Alfa)
 • Michal Vozobule (zastupitel města Plzně)
 • Jan Burian (ředitel Divadla J. K. Tyla)

Debatu na téma "Divadlo - co se stane, když nebude?" můžete poslouchat v přímém přenosu ve vysílání Českého rozhlasu Plzeň a poslouchat i sledovat na našich internetových stránkách.  

Můžete se jí také osobně zúčastnit v budově Českého rozhlasu na Náměstí Míru 10 v Plzni nebo svůj dotaz, námět či připomínku položit prostřednictvím facebookové stránky Diskuze 2015, popř. v průběhu vysílání telefonem 377 488 222 nebo zasláním SMS na telefonní číslo 605 558 888. 

Diskuze probíhají v budově Českého rozhlasu Plzeň na Náměstí Míru každý poslední čtvrtek v měsíci a jsou otevřeny odborníkům i široké veřejnosti. Autor:  ČRo Plzeň
Pořad: Co vás zajímá  |  Stanice: Plzeň
Čas vysílání: úterý 18:04  |  Délka pořadu: 56 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 17. listopadu  2014     Audio  rubrika: Doporučujeme

  Vzpomínky na Karla Kryla

  Písničkáře a básníka Karla Kryla jsme si připomněli ve svátečním vysílání Českého rozhlasu Plzeň v pondělí 17. listopadu. Na svého blízkého přítele vzpomínala plzeňská rodačka, básnířka Jiřina Fuchsová.

   
 • 21. listopadu  2014       rubrika: Doporučujeme

  Den se Sandokanem má ještě soutěžní dohru!

  Poté, co Mirka Kuntzmannová v rámci našeho Dne se Sandokanem odvysílala recept na pokrm z indické kuchyně, vyhlásili jsme ještě jednu soutěž: pošlete nám svůj recept na cukroví, kterému se říká "Sandokanovy oči"!

   
 • 24. listopadu  2014       rubrika: Doporučujeme

  Přijďte na natáčení pořadu Aby řeč nestála

  Ve filmové sérii "Básníků" si pod dohledem Dušana Kleina zahrál postavu Kendyho - právě tak si mnozí z nás pamatují filmového, seriálového a televizního herce s hudebním talentem Davida Matáska, který přijal pozvání...

   

Stojíme o váš názor

Pište nám své názory přes webový
formulář, SMS, Facebook nebo
Twitter, můžete je i sdílet se svými
přáteli. Nejzajímavější názory rádi odvysíláme.

Plzeňský kraj
  Povětrnostní podmínky: silný vítr, Bezvěrov
  Od 27.11.2014 18:50 do 22:30; na silnici 20 u obce Velká Turná okres Strakonice; Pozor! Nadměrný náklad; očekávejte zdržení; tvorba kolon vozidel; Přeprava rotoru na jedné soupravě. Parametry NN: (DxŠxV) ...
  Od 27.11.2014 19:00 do 21:05; na silnici 26 u obce Líně okres Plzeň-sever; směr Plzeň; nehoda; srážka OA se zvěří, bez zranění osob, průjezdné.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas