Naši hostéaktualizováno 14. března 2015  

Bavič Vladimír Hron si nový rozhlasový pořad užívá

Ve středu 18. 2. se uskutečnila v našem studiu druhá rozhlasová nahrávka Vladimíra Hrona s názvem Vzpomínky nám zůstanou. Hosté pořadu tentokráte byli zpěvačka Leona Machálková, herečka Andrea Černá… - Foto: Pavel Bouda

Ve středu 18. 2. se uskutečnila v našem studiu druhá rozhlasová nahrávka Vladimíra Hrona s názvem Vzpomínky nám zůstanou. Hosté pořadu tentokráte byli zpěvačka Leona Machálková, herečka Andrea Černá…Foto: Pavel Bouda

Jako ryba ve vodě se cítí Vladimír Hron v novém rozhlasovém zábavném pořadu Vzpomínky nám zůstanou, který vzniká jako veřejná rozhlasová nahrávka. Do ní si známý bavič a imitátor zve různé české osobnosti z oblasti společenského a sportovního života.

Slibovali jsme, že od začátku roku 2015 každý měsíc budeme natáčet jeden pořad, z kterého pak vzniknou dvě rozhlasové hodinky. Ten první proběhl v lednu a hosty byli Josef Mladý, Lucie Černíková a Václav Pech. I ta druhá měla hvězdnou sestavu. 

 

18. února proběhla už druhá nahrávka pořadu Vladimíra Hrona - Vzpomínky nám zůstanou. Poslechněte si 1. díl záznamu z této nahrávky, ve kterém uslyšíte zpěvačku Leonu Machálkovou a plzeňskou herečku Andreu Černou.

Vložit na svůj web

Diváci-posluchači, kteří dorazili na nahrávku, byli opět svědky skvělých bavičských a imitátorských schopností průvodce pořadu Vladimíra Hrona, který si tentokrát jako hosty pozval zpěvačku Leonu Machálkovou, folkovou legendu Wabiho Daňka a herečku plzeňského divadla Andreu Černou. Leona Machálková vyprávěla o své hudební kariéře, o zákulisí muzikálů Mamma Mia a Drákula, ve kterých učinkuje a z prvně jmenovaného zazpívala dva známé hity. Zavzpomínala i na plzeňskou Portu, kterou dokonce vyhrála, a to v době svých hudebních začátků, kdy zpívala s folkovou skupinou Damiján. 

To samozřejmě potěšilo „otce“ Porty Wabiho Daňka, který na lochotínském amfiteátru byl kdysi jako doma. Paradoxně v plzeňském rozhlase byl naposledy před jedenatřiceti lety. Slíbil však, že na další návštěvu v našem studiu tak dlouho čekat nebude a rád přijede brzy znovu. Také jsme se dozvěděli, jak přišel ke své přezdívce Wabi. Během nahrávky došlo i na básnění. „Já mám holku z Chrudimě, je to husa, prudí mě,“ přednesl Daněk něco ze své tvorby. A pak už nechal „promluvit“ svoji kytaru a přidal své nejznámější folkové písničky. 

 

Poslechněte si další z pořadů Vladimíra Hrona Vzpomínky nám zůstanou. Mezi hosty jsou například zpěváci Leona Machálková a Wabi Daněk nebo plzeňská herečka Andrea Černá.

Vložit na svůj web

Při jedné z nich se zasnila herečka Andrea Černá, která si vzpomněla na pocit bezpečí ve svém dětském pokojíčku v karlovarském bytu a přivedla tím folkového barda k dojetí. Řeč se nemohla nestočit na její nejznámější filmovou roli, na princeznu ze mlejna. Postava Elišky jí v jejích hereckých začátcích dokonale převrátila život naruby. Od té doby však uplynulo spoustu vody a Andrea Černá si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek příležitostí v televizi i divadle. 

Pořad Vzpomínky nám zůstanou vysíláme vždy první dvě soboty v měsíci v čase 13:00-14:00 hodin. První díl nahrávky jsme vysílali 7. 3. a druhý díl o týden později 14. 3.2015.
 

Poslechněte si záznam obou zmíněných pořadů. 

Pořad: Vzpomínky nám zůstanou  |  Stanice: Plzeň
Čas vysílání: sobota 13:05 (první a druhý týden v měsící)  |  Délka pořadu: 55 minut  
 

Nové články v rubrice

Stojíme o váš názor

Pište nám své názory přes webový
formulář, SMS, Facebook nebo
Twitter, můžete je i sdílet se svými
přáteli. Nejzajímavější názory rádi odvysíláme.

Plzeňský kraj
  silnice III/18044, Nová Ves, okr. Plzeň-jih, uzavřeno, Od 26.08.2017 10:00 Do 27.08.2017 18:00, uzavírka silnice III/18044 v obci Nová Ves, Objížďka - obousměrná, obousměrná: přes: místní komunikace, ...
  Od 22.8.2017 12:55 do 14:55; v ulici 5. května v obci Dýšina okres Plzeň-město; u domu čp. 404; nehoda; 2 havarovaná vozidla; probíhá vyšetřování nehody, nebezpečí; OA x motocykl se zraněním, únik provozních ...
  silnice III/1807, Horní Bříza - Třemošná, okr. Plzeň-sever, uzavřeno, oprava povrchu vozovky, Od 28.08.2017 09:00 Do 15.10.2017 23:59, úplná uzavírka silnice III/180 7 z důvodu úpravy povrchu silnice ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace