Mediální partnerství

Obnovená premiéra hry Svatý Václav - Foto: Oddělení komunikace

Obnovená premiéra hry Svatý VáclavFoto: Oddělení komunikace

Český rozhlas v souladu se svým posláním média veřejné služby podporuje celou řadu projektů a institucí. Má v této oblasti již tradiční postavení a v mnoha případech jde o ojedinělé projekty, které by bez pomoci Českého rozhlasu nevznikly.

Mediální partnerství Českého rozhlasu se zaměřuje především na oblast charity, kultury, vzdělávání, osvěty a sportu

V oblasti charitativních a humanitárních projektů podpořil Český rozhlas v roce 2011 například:
Sbírku Pomozte dětem, Nadaci Charta 77 - Konto bariéry, Nadaci Život umělce, Akci Cihla, Centrum Paraple, Nadaci Člověk v tísni, Nadaci Naše dítě, Červenobílé dny či sbírku Bílá pastelka. 

V oblasti kultury podpořil Český rozhlas v roce 2011 například:
Folklórní sdružení České republiky, Národní divadlo, Státní operu, Národní muzeum, Uměleckoprůmyslové muzeum, Správu Pražského hradu, MHF Pražské jaro, hudební festival Struny podzimu, MTF Zlatá Praha, Khamoro, Mezi ploty, MHF Český Krumlov, MHF Smetanova Litomyšl, Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež Zlín, MFF Karlovy Vary, mezinárodní knïžní veletrh Svět knihy, Židovské muzeum, Národní galerii, Tanec Praha a další. 

V rámci vzdělávání a osvěty pak například:
Anketu Zlatý Amos, Správu českých center, Goethe Institut, ČVUT, Univerzitu Karlovu v Praze, projekt Celé Česko čte dětem a další.

Podpořil i řadu sportovních aktivit:

Projekty Sokola, Český olympijský výbor, Český paralympijský výbor a mnoho dalších.
 

Jak požádat o mediální partnerství?

Český rozhlas při posuzování žádostí o mediální partnerství klade důraz zejména na společenský význam, prospěšnost, novátorství a mimořádnost. Vychází samozřejmě také z kapacitních možností vysílání jednotlivých stanic. 

Výběr projektů je důkladný a žadatelé musí vyplnit online formulář. Doporučujeme, aby ještě před odesláním žádosti jakékoliv dotazy či nejasnosti konzultovali telefonicky nebo e-mailem s Oddělením pro komunikaci a obchod Českého rozhlasu Plzeň.

Kontakt:

Ing. Pavel Bouda
tel. 377 488 205
email: pavel.bouda@pl.rozhlas.cz 

 

Oddělení pro komunikaci a obchod všechny žádosti zaregistruje a zkontroluje projekty po formální stránce. Kompletní projekty poté projedná jednou za čtrnáct dní ve spolupráci se stanicemi. Oficiální výsledek schvalování následně sdělí žadatelům. 

Autor:   Oddělení komunikace, Marie Prokůpková

Stojíme o váš názor

Pište nám své názory přes webový
formulář, SMS, Facebook nebo
Twitter, můžete je i sdílet se svými
přáteli. Nejzajímavější názory rádi odvysíláme.

Plzeňský kraj
  Od 25.10.2014 12:50 do 14:55; v ulici Karlovarská v obci Plzeň; nad BČS Shell ve směru na Lochotín; nehoda; překážka, která může bránit provozu v celé šířce vozovky nebo její části; střet OA s pevnou ...
  Od 25.10.2014 12:00 do 14:05; na silnici 204 u obce Plasy okres Plzeň-sever; za obcí Kaznějov ve směru na Mrtník; nehoda; překážka, která brání provozu na celé vozovce nebo její části; střet OA se stromem, ...
  Od 25.10.2014 10:00 do 14:00; na silnici 27 u obce Lužany okres Plzeň-jih; mezi Lužany a Borovy; práce na silnici; očekávejte silný provoz; Pokládka nového asfaltu. Od Plzně na Klatovy je velmi silný ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas