Mediální partnerství

Obnovená premiéra hry Svatý Václav - Foto: Oddělení komunikace

Obnovená premiéra hry Svatý VáclavFoto: Oddělení komunikace

Český rozhlas v souladu se svým posláním média veřejné služby podporuje celou řadu projektů a institucí. Má v této oblasti již tradiční postavení a v mnoha případech jde o ojedinělé projekty, které by bez pomoci Českého rozhlasu nevznikly.

Mediální partnerství Českého rozhlasu se zaměřuje především na oblast charity, kultury, vzdělávání, osvěty a sportu

V oblasti charitativních a humanitárních projektů podpořil Český rozhlas v roce 2011 například:
Sbírku Pomozte dětem, Nadaci Charta 77 - Konto bariéry, Nadaci Život umělce, Akci Cihla, Centrum Paraple, Nadaci Člověk v tísni, Nadaci Naše dítě, Červenobílé dny či sbírku Bílá pastelka. 

V oblasti kultury podpořil Český rozhlas v roce 2011 například:
Folklórní sdružení České republiky, Národní divadlo, Státní operu, Národní muzeum, Uměleckoprůmyslové muzeum, Správu Pražského hradu, MHF Pražské jaro, hudební festival Struny podzimu, MTF Zlatá Praha, Khamoro, Mezi ploty, MHF Český Krumlov, MHF Smetanova Litomyšl, Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež Zlín, MFF Karlovy Vary, mezinárodní knïžní veletrh Svět knihy, Židovské muzeum, Národní galerii, Tanec Praha a další. 

V rámci vzdělávání a osvěty pak například:
Anketu Zlatý Amos, Správu českých center, Goethe Institut, ČVUT, Univerzitu Karlovu v Praze, projekt Celé Česko čte dětem a další.

Podpořil i řadu sportovních aktivit:

Projekty Sokola, Český olympijský výbor, Český paralympijský výbor a mnoho dalších.
 

Jak požádat o mediální partnerství?

Český rozhlas při posuzování žádostí o mediální partnerství klade důraz zejména na společenský význam, prospěšnost, novátorství a mimořádnost. Vychází samozřejmě také z kapacitních možností vysílání jednotlivých stanic. 

Výběr projektů je důkladný a žadatelé musí vyplnit online formulář. Doporučujeme, aby ještě před odesláním žádosti jakékoliv dotazy či nejasnosti konzultovali telefonicky nebo e-mailem s Oddělením pro komunikaci a obchod Českého rozhlasu Plzeň.

Kontakt:

Ing. Pavel Bouda
tel. 377 488 205
email: pavel.bouda@pl.rozhlas.cz 

 

Oddělení pro komunikaci a obchod všechny žádosti zaregistruje a zkontroluje projekty po formální stránce. Kompletní projekty poté projedná jednou za čtrnáct dní ve spolupráci se stanicemi. Oficiální výsledek schvalování následně sdělí žadatelům. 

Autor:   Oddělení komunikace, Marie Prokůpková

Stojíme o váš názor

Pište nám své názory přes webový
formulář, SMS, Facebook nebo
Twitter, můžete je i sdílet se svými
přáteli. Nejzajímavější názory rádi odvysíláme.

Plzeňský kraj
  ulice náměstí Milady Horákové, mezi křižovatkami ulic Ruská a Chválenická, Plzeň 2-Slovany, Plzeň, práce na inženýrských sítích, Od 01.09.2014 00:00 Do 07.09.2014 00:00, Částečná uzavírka MK II.tř. č.B3401 ...
  ulice Borská - silnice II/198, část obce Újezd pod Přimdou, Přimda, okr. Tachov, uzavřeno, práce na silnici, Od 01.09.2014 00:00 Do 30.09.2014 23:59, Úplná uzavírka provozu na silnici č. II/198 v úseku ...
  ulice Puškinova, mezi křižovatkami ulic Divadelní a Kollárova, Plzeň 3, Plzeň, uzavřeno, práce na silnici, Od 30.07.2014 00:00 Do 15.10.2014 00:00, Úplná uzavírka MK III.tř.č. C0515 Puškinova, - rekonstrukce ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas