Víkendové vysílání

Čas vysílání: sobota, neděle 09:05  |  Délka pořadu: 3 hodiny  
 
Víkendové vysílání - Foto: Johan Larsson

Víkendové vysíláníFoto: Johan Larsson

Víkendový program Českého rozhlasu Plzeň. Přináší informace o aktuálním dění, zábavné pořady, soutěže, hosty a hudbu k příjemnému poslechu.

Přináší aktuální informace o dění v západních Čechách, a to jak v Plzeňském i Karlovarském kraji. 

Dalšími rubrikami jsou zprávy o počasí, ze sportu, divadelní zápisník a hudební rubrika Hvězdy, hity, legendy. Významnou součástí víkendového vysílání jsou hosté, které zveme do studia po 11. hodině, dále zábavné pořady Staří holubi se vracejí, Posezení v divadle Alfa a od roku 2015 také pořad baviče Vladimíra Hrona Vzpomínky nám zůstanou. 

Máte také šanci vyhrát ceny v soutěžích, poslat písničku na přání. Do víkendového vysílání rovněž patří pořady Hvězdné návraty, Pochoutky, Hobby magazín, Hudební návraty, věnovaný historii populární hudby.  

 Historie pořadu:  

Do roku 2014 mělo víkendové vysílání název Panorama a vznikl v roce 1997. Předcházely jí stočené půlhodinové a hodinové pořady, které na sebe navazovaly bez příjemného moderovaného slova. Bylo to velmi neosobní a proto byl sestaven program, který se s určitými změnami vysílá dodnes. V začátcích byla Panorama moderována ve dvojici. 

Autor:  Pavel Maršát
Pořad: Víkendové vysílání  |  Stanice: Plzeň
Čas vysílání: sobota, neděle 09:05  |  Délka pořadu: 3 hodiny  
 
Plzeňský kraj
  Srážky: přeháňky, D5-141,7
  Od 20.10.2017 21:00 do 23:05; na silnici 22 u obce Zahořany okres Domažlice; nehoda; střet OA se srnou, bez zranění osob, zvýšená opatrnost, na místo policie.
  Od 20.10.2017 19:40 do 22:45; na silnici 22 u obce Číhaň okres Klatovy; nehoda; 2 havarovaná vozidla; probíhají záchranné a vyprošťovací práce; OA x dodávka bez zranění, zvýšení opatrnosti, na místo ...

Stojíme o váš názor

Pište nám své názory přes webový
formulář, SMS, Facebook nebo
Twitter, můžete je i sdílet se svými
přáteli. Nejzajímavější názory rádi odvysíláme.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace