Víkendové vysílání

Čas vysílání: sobota, neděle 09:05  |  Délka pořadu: 3 hodiny  
 
Víkendové vysílání - Foto: Johan Larsson

Víkendové vysíláníFoto: Johan Larsson

Víkendový program Českého rozhlasu Plzeň. Přináší informace o aktuálním dění, zábavné pořady, soutěže a hudbu k příjemnému poslechu.

Přináší aktuální informace o dění v západních Čechách, a to jak v Plzeňském i Karlovarském kraji. 

Dalšími rubrikami jsou zprávy o počasí, ze sportu, divadelní zápisník a hudební rubrika Hvězdy, hity, legendy. Významnou součástí víkendového vysílání jsou zábavné pořady Staří holubi se vracejí, Posezení v divadle Alfa a od roku 2015 také pořad baviče Vladimíra Hrona Vzpomínky nám zůstanou. 

Máte také šanci vyhrát ceny v soutěžích, poslat písničku na přání. Do víkendového vysílání rovněž patří pořady Hvězdné návraty, Pochoutky, Hobby magazín, Hudební návraty, věnovaný historii populární hudby.  

 Historie pořadu:  

Do roku 2014 mělo víkendové vysílání název Panorama a vznikl v roce 1997. Předcházely jí stočené půlhodinové a hodinové pořady, které na sebe navazovaly bez příjemného moderovaného slova. Bylo to velmi neosobní a proto byl sestaven program, který se s určitými změnami vysílá dodnes. V začátcích byla Panorama moderována ve dvojici. 

Autor:  Pavel Maršát
Pořad: Víkendové vysílání  |  Stanice: Plzeň
Čas vysílání: sobota, neděle 09:05  |  Délka pořadu: 3 hodiny  
 
Plzeňský kraj
  Stav vozovky: nebezpečí námrazy, Gerlova Huť
  D5, mezi km 44.4 a 44.3, ve směru Praha, práce na silnici, pravý jízdní pruh uzavřen, neprůjezdná zpevněná krajnice (odstavný pruh), práce údržby, Od 13.12.2017 08:00 Do 15.12.2017 14:00, Oprava protihlukové ...
  Od 13.12.2017 09:15 do 11:15; na silnici 1907 v obci Mrákov okres Domažlice; nehoda; uzavřeno, probíhají záchranné a vyprošťovací práce; havárie OA se zraněním, překáží provozu, na místě všechny složky ...

Stojíme o váš názor

Pište nám své názory přes webový
formulář, SMS, Facebook nebo
Twitter, můžete je i sdílet se svými
přáteli. Nejzajímavější názory rádi odvysíláme.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace