Poradíme vám

Čas vysílání: pondělí-pátek 08:07  |  Délka pořadu: 30 minut  
 
Poradíme vám - Foto: Pavel Halla

Poradíme vámFoto: Pavel Halla

Oblíbená rubrika, která dává posluchačům šanci zeptat se na to, co je zajímá.

V pondělí přicházejí veterináři, aby poradili, jak pečovat o svá domácí zvířata. V úterý se lékaři zaměřují na prevanci a léčbu nemocí. Ve středu se bráníme s Českou obchodní inspekcí, Sdružením obrany spotřebitelů a Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí proti nešvarům v obchodech. Odborníci radí i jak správně vyplnit daňová prohlášení a učinit nejrůznější úřední podání. Ve čtvrtek si povídáme o tom, jak zvládnout rodinu, vychovávat děti a vyplnit společně volný čas. V pátek nám radí dietní sestra Jaroslava Kreuzbergová, jak dodržovat zdravý životní styl, ulehčit a prospět našemu tělu prostřednictvím potravin a nápojů. 

Na na pondělní a úterní rubriku Poradíme vám tématicky navazují některá vydání Hobby poraden a Co vás zajímá, vysílaných krátce po 18. hodině. 

Moderuje: Jan Anderle, Stanislav Jurík, Iva Kokešová, Roman Stupka, Vladimír Šťovíček a Soňa Vaicenbacherová

Historie pořadu:  

Předchůdcem rubriky Poradíme vám byla například Občanská poradna, v níž od roku 2001 radili právníci. Od doby, kdy byl vysílán první dopolední koktejl (1.4.1999) se jednotlivé poradenské rubriky postupně profilovaly až do dnešní podoby. 

Pořad: Poradíme vám  |  Stanice: Plzeň
Čas vysílání: pondělí-pátek 08:07  |  Délka pořadu: 30 minut  
 
Plzeňský kraj
  Od 23.6.2017 08:25 do 09:25; D5 - 117-118.7km na trase Praha - Rozvadov; Pozor! Předmět na vozovce; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností
  Od 23.6.2017 08:15 do 10:20; v ulici Benešova třída v obci Nýřany okres Plzeň-sever; nehoda; 2 havarovaná vozidla; OA x motocykl, se zraněním.
  Od 23.6.2017 07:55 do 10:00; na silnici 27 u obce Plasy okres Plzeň-sever; nehoda; 2 havarovaná vozidla; 2x OA, bez zranění.

Stojíme o váš názor

Pište nám své názory přes webový
formulář, SMS, Facebook nebo
Twitter, můžete je i sdílet se svými
přáteli. Nejzajímavější názory rádi odvysíláme.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace