Dopolední vysílání

Čas vysílání: pondělí-neděle 09:05  |  Délka pořadu: 3 hodiny  
 
Dopolední vysílání

Dopolední vysílání

Moderovaný tříhodinový blok. Přináší informace z nejrůznějších oblastí našeho života, hosta před polednem, hudbu k dobré náladě, zábavné i populárně naučné rubriky, včetně soutěží.

Každá hodina dopoledního koktejlu přináší posluchačům rubriky, z nichž se dozví zajímavé informace z nejrůznějších oblastí našeho života a zároveň nabízí zábavný program.  

Blok mezi 9. a 10. hodinou nabízí kulturní tipy, recept od našich posluchačů či mistrů kuchařského umění v rubrice Vaříte s Českým rozhlasem Plzeň, seniorervis – užitečně informace pro ty dříve narozené a také pořad Hvězdy, hity, legendy, který nabízí pravidelný čtvrthodinový výlet do světa populární hudby za známými interprety a melodiemi rozličných hudebních žánrů. Ve druhé hodince mezi 10. a 11. hodinou je čas na publicistiku ( fejetony, zamyšlení, Jazykový koutek, apod.) a také čas pro zábavu – v rubrice Úsměv prosím představujeme komiky a baviče jako býval Vladimír Menšík, Miroslav Horníček, Felix Holzmannn a další. Poslední hodina Dopoledního koktejlu patří soutěžím a především hostům. Zvou na kulturně - společenské události, ale také vyprávějí o svých osudech, cestách, zážitcích, koníčcích a podobně. 

Moderuje: Květa Bodollová, Vladimír Šťovíček, Stanislav Jurík 

Historie pořadu: 

Do roku 2014 mělo dopolední vysílání název Dopolední koktejl, který se s různými obměnami vysílal již od prosince 1999. Předtím měl několik podob – v roce 1996 – byl jen hodinový. Měl také několik názvů – Koktejl, Rozhlasový koktejl.  

Pořad: Dopolední vysílání  |  Stanice: Plzeň
Čas vysílání: pondělí-neděle 09:05  |  Délka pořadu: 3 hodiny  
 

Články k pořadu

Plzeňský kraj
  Stav vozovky: sníh na vozovce, D5-118,1
  Srážky: sněžení, D5-118,1
  Srážky: sněžení, D5-73,1

Stojíme o váš názor

Pište nám své názory přes webový
formulář, SMS, Facebook nebo
Twitter, můžete je i sdílet se svými
přáteli. Nejzajímavější názory rádi odvysíláme.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace