Podmínky užití

Informace k právním ujednáním při užívání internetových stránek Českého rozhlasu.

Vlastní materiály Českého rozhlasu 

Textové, zvukové a obrazové materiály Českého rozhlasu jsou chráněny autorským zákonem. Jejich šíření či další zpřístupňování, a to jakýmkoliv způsobem, je bez našeho předchozího souhlasu výslovně zakázáno. Máte-li zájem o použití textových, zvukových nebo obrazových materiálů z internetových stránek Českého rozhlasu, ať už pro komerční nebo osobní účely, kontaktujte prosím Centrum Nová média ČRo

Materiály České tiskové kanceláře 

Český rozhlas využívá fotografie z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Šíření či další zpřístupňování těchto fotografií veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno. 

Materiály agentury Reuters 

Copyright © Reuters - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury Reuters nesmí být dále publikovány nebo redistribuovány. 

Česko
  Od 21.9.2014 05:15 do 07:15; na silnici 25 u obce Jáchymov okres Karlovy Vary , délka 295m; nehoda; kyvadlový provoz jedním jízdním pruhem; havárie OA se zraněním, na místo PČR, RZZ.
  Od 21.9.2014 05:50 do 06:50; v ulici Dr. Milady Horákové v obci Olomouc; železniční podjezd; nehoda; havarované vozidlo; neprůjezdná komunikace; Havárie OA do betonů v průjezdu, bez zranění. Na místě ...
  Srážky: déšť, D1-369,5 km most

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas