Podmínky užití

Informace k právním ujednáním při užívání internetových stránek Českého rozhlasu.


Vlastní materiály Českého rozhlasu 

Textové, zvukové a obrazové materiály Českého rozhlasu jsou chráněny autorským zákonem. Jejich šíření či další zpřístupňování, a to jakýmkoliv způsobem, je bez našeho předchozího souhlasu výslovně zakázáno. Máte-li zájem o použití textových, zvukových nebo obrazových materiálů z internetových stránek Českého rozhlasu, ať už pro komerční nebo osobní účely, kontaktujte prosím centrum Nová média ČRo


Materiály České tiskové kanceláře 

Český rozhlas využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2006) – The Associated Press (AP) – všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
 

Materiály agentury Reuters 

Copyright © Reuters - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury Reuters nesmí být dále publikovány nebo redistribuovány. 


Pravidla používání sociálních sítí Českého rozhlasu 

Na sociálních sítích Českého rozhlasu můžete vyjádřit svůj názor, diskutovat a zasílat zpětnou vazbu redakcím a redaktorům. Neposkytujeme zde prostor urážkám ostatních diskutujících, vulgaritám, příspěvkům vyjadřujícím se rasisticky, xenofobně nebo znevažujícím menšiny. V období platnosti Pravidel předvolebního vysílání Českého rozhlasu je zakázána propagace politických stran a hnutí. Český rozhlas si vyhrazuje právo na skrývání nebo mazání příspěvků, které odporují výše uvedenému, a v případě opakovaného porušení i na zablokování autora takových textů. 

 
Česko
  Srážky: déšť, Otrokovice - most
  D5 EXIT 28, směr Praha, výjezd z dálnice uzavřen, Od 26.08.2016 16:00 Do 31.10.2016 20:00, Na MÚK Bavoryně (EXIT 28) nebude umožněn sjezd ve směru Plzeň – Zdice/Příbram. Objízdná trasa bude vyznačena.
  Od 27.8.2016 07:50 do 09:55; v ulici Hlavní třída v obci Frýdek-Místek; nadjezd nad D 48 směrem k prodejně Albert.; nehoda; 2 havarovaná vozidla; 2 x OA bez zranění.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2016 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace