Z našeho vysílání

 • Ekofórum - Foto: dan/ FreeDigitalPhotos.net

  Ekofórum

  ČRo Plus: sobota a neděle 19:10
  Diskusní pořad na ekonomická a ekologická témata. Hosty jsou respektovaní ekonomové a lidé zabývající se životním prostředím. Fundovaní moderátoři a třicetiminutový prostor umožňují jít do hloubky a nabízet různé úhly pohledu. Volně navazuje na ekologický magazín Zeměžluč.

 • Země a Měsíc - Foto: Free Digital Photos

  Magazín Leonardo

  ČRo Plus: pondělí-pátek 21:40
  Populárně-naučný pořad se pravidelně zabývá aktuálními objevy, výzkumy nebo zajímavými trendy z oblasti věd

 • Hvězda vysává atmosféru své planety - Foto: NASA Images

  Leonardo Plus

  ČRo Plus: sobota 16:10
  Pořad se začal vysílat v březnu 2013. Navazuje na dříve vysílané pořady na ČRo Leonardo. Věnuje se novinkám z různých oborů, které srozumitelně představují renomovaní vědci.

 • Meteor - Foto: Stock Exchange

  Meteor

  ČRo 2 - Praha: sobota 8:10, repríza v neděli v 00:05
  Populárně-vědecký magazín pro ty, kteří mají přemýšlivý vztah k přírodě, k vesmíru a k poslání člověka. Pořad pro mladé věkem i duchem, který každý týden přináší příspěvky o pokroku vědeckého poznání v přírodovědných oborech i o problémech využití vědy a techniky v současné civilizaci.

 • Planetárium

  Planetárium

  ČRo Sever - sobobota 18:05
  Magazín o věcech mezi nebem a zemí pro přátele záhad i opravdové vědy. Každou neděli vám hodinu před polednem nabízíme rozhovory s veličinami akademické vědy, popularizátory i alternativními badateli a navíc i řadu pravidelných rubrik ze světa vědy a fantazie.

 • natura.jpg

  Natura

  Pořad vysílán do konce února 2013
  Natura je pořadem přibližujícím zajímavosti živé i neživé přírody a lidí, kteří jejich studiu zasvětili svůj život. Poukazuje na problémy ochrany přírodních zdrojů ve světovém, regionálním i místním kontextu, je pestrou mozaikou reportáží, rozhovorů, cest za zvířaty i rostlinami a pozvánek na zajímavé akce.

 • Zeměžluč

  Zeměžluč

  Pořad vysílán do konce února 2013
  Ekologický magazín, který je v rámci Českého rozhlasu unikátem. Zaměřuje se na co nejširší spektrum domácích a zahraničních problémů, událostí a novinek z oblasti životního prostředí.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas