Členové Rady ČRo

Bývalí členové

  • Mgr. Milan Badal

    Člen Rady Českého rozhlasu (zvolen 17. 12. 2010)

     
  • Bc. Tomáš Ratiborský

    Členem Rady ČRo byl zvolen 19. března 2008, mandát mu vypršel 19. března 2014. Bývalý předseda Rady Českého rozhlasu (od 26. dubna 2012 do vypršení mandátu).

     
  • Mgr. Bohuš Zoubek

    Členem Rady Českého rozhlasu byl od 13. února 2002 do 13. února 2008 (1. funkční období) a od 13. března 2008 do 13. března 2014 (2. funkční období). Od 26. 4. 2012 do vypršení mandátu byl místopředsedou Rady ČRo.

     
  • Mgr. Antonín Zelenka

    Členem Rady Českého rozhlasu byl zvolen 20. března 2007.

     
  • Mgr. MgA. Dana Jaklová

    Členkou Rady ČRo byla zvolena 16. března 2006, od 28. dubna 2010 byla její předsedkyní. Mandát vypršel 16. 3. 2012.

     
  • JUDr. Ladislav Jíša

    Členem Rady ČRo zvolen 15. března 2006, místopředsedou Rady Českého rozhlasu od 26. března 2008 do 23. března 2011.

     
  • Mgr. Pavel Hazuka

    Členem Rady Českého rozhlasu byl od 26. února 2008 do 25. února 2010.

     
  • Milan Kudrys

    Členem Rady Českého rozhlasu byl od 20. června 2007 do 23. října 2007.

     
  • Ing. Jiří Florian

    Členem Rady Českého rozhlasu byl od 27. února 2004 do 2. května 2006, předsedou od 3. května 2006 do 25. února 2010.

     
  • Mgr. Maria Ptáčková

    Členkou Rady Českého rozhlasu byla od 26. února 2002 do 25. února 2010.

     
  • Ak. sochař Štěpán Kotrba

    Členem Rady Českého rozhlasu byl od 27. února 2004 do 23. dubna 2007.

     
  • Mgr. Michal Prokop

    Členem Rady Českého rozhlasu od 26. února 2002 do 24. září 2002, místopředsedou a tiskovým mluvčím od 25. září 2002 do 29. června 2004, předseda Rady ČRo od 30. června 2004 do 26. února 2006.

     
  • Michal Pavlata

    Členem Rady Českého rozhlasu byl od 14. dubna 1999 do 25. února 2006.

     
  • PhDr. Milan Uhde

    Členem Rady Českého rozhlasu od 14. dubna 1999 do 24. září 2002, místopředsedou od 25. září 2002 do 29. června 2004, místopředsedou a tiskovým mluvčím od 30. června 2004 do 26. února 2006.

     
  • PhDr. Richard Seemann

    Členem Rady Českého rozhlasu od 26. února 1997 do 31. března 1999, předsedou od 1. dubna 1999 do 29. června 2004, řízením Rady ČRo pověřen od 26. února 2006 do 2. května 2006, členem od 3. května 2006 do 25. února 2008.

     
  • PhDr. Milan Blažek

    Členem Rady Českého rozhlasu byl od 26. února 1997 do 25. února 2008.

     
  • Ervín Kukuczka

    Člen Rady Českého rozhlasu (zvolen 8. 6. 2011)

     
  • doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D.

    Členem Rady Českého rozhlasu byl zvolen 8. 6. 2011.

     
  • Bc. Ivan Tesař

    Člen Rady ČRo (zvolen k 8. 6. 2011).

     

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace