Dozorčí komise

Dozorčí komise je poradní orgán Rady Českého rozhlasu ve věcech kontroly hospodaření ČRo, zřízený na základě § 8a zákona o Českém rozhlase. Je volena a odvolávána Radou a jí je také ze své činnosti odpovědná. Má pět členů, jejich funkční období je dvouleté. Komise pracuje na základě zadání Rady a rovněž přijímá svůj vlastní plán kontrolní činnosti pro každý rok. Pravidelně podává Radě písemné zprávy o své činnosti za každé čtvrtletí. Její členové mají právo nahlížet do všech dokladů souvisejících s hospodařením rozhlasu. Jsou povinni o výsledcích své práce zachovávat mlčenlivost, a to i po skončení své práci v komisi.

Členové

  • Ing. Lu'bica Mocková

    Členkou Dozorčí komise Rady ČRo byla zvolen 25. ledna 2017 s účinností od 1. února 2017.

     
  • Ing. Marek Vích

    Členem Dozorčí komise Rady ČRo byl zvolen 25. ledna 2017 s účinností od 1. února 2017. 

     
  • Mgr. Ing. Filip Hejl

    Členem Dozorčí komise Rady ČRo byl zvolen 25. ledna 2017 s účinností od 1. února 2017, od 13. února je jejím předsedou.

     
  • JUDr. Jakub Chytil

    Členem Dozorčí komise Rady ČRo byl zvolen 28. ledna 2015 s účinností od 1. února 2015.

     
  • Mgr. Robert Cholenský

    Členem Dozorčí komise Rady ČRo byl zvolen 28. ledna 2015, od 13. února 2017 je jejím místopředsedou.

     

Bývalí členové

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace