*19. 1. 1960 v Praze  rubrika: Bývalí členové dozorčí komise

Ing. Jiří Volf

Členem Dozorčí komise Rady ČRo byl od 1. února 2009 do 31. ledna 2013 (od 3. února 2011 byl jejím předsedou).

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace