Ing. Jiří Florian

Členem Rady Českého rozhlasu byl od 27. února 2004 do 2. května 2006, předsedou od 3. května 2006 do 25. února 2010.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas