Mgr. Bohuš Zoubek

Bohuš Zoubek - Foto: Khalil Baalbaki

Bohuš ZoubekFoto: Khalil Baalbaki

Členem Rady Českého rozhlasu byl od 13. února 2002 do 13. února 2008 (1. funkční období) a od 13. března 2008 do 13. března 2014 (2. funkční období). Od 26. 4. 2012 do vypršení mandátu byl místopředsedou Rady ČRo.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas