PhDr. Richard Seemann

Členem Rady Českého rozhlasu od 26. února 1997 do 31. března 1999, předsedou od 1. dubna 1999 do 29. června 2004, řízením Rady ČRo pověřen od 26. února 2006 do 2. května 2006, členem od 3. května 2006 do 25. února 2008.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas