Poděkování posluchače za vysílání ČRo k výročí srpna 1968 (září 2018)

Projednáno na veřejné schůzi Rady Českého rozhlasu 26. 9. 2018

Text podnětu
 

Vážení pánové,
jako přímý účastník událostí roku 1968, bylo mi tehdy 24 let, musím poděkovat všem jak v Rozhlase tak i v CT za vynikající zpracování tématu. Jak jsem napsal, jako přímý účastník už ani nechci na tu hrůzu vzpomínat, ale byl jsem vtažen do zpracování a zůstal jsme neplánovaně doma. Musím však vyslovit obavu z postojů politiků k veřejnoprávním médiím a médiím vůbec a nesmyslnou snahu uplatňovat zásadu jakési rovnosti / bez ohledu na počet voličů jednotlivých stran/. Obecně řečeno 10 min Hitler a 10 minut Židé je totální nesmysl. Tak to v životě není. Přednost mají mít slušní / tedy ne lidé, jimž je stav této země lhostejný jako například komunistíé a SPD/ a hlavně tvořiví lidé.
S pozdravem 

Váš posluchač  

Odpověď Rady ČRo 

Vážený pane posluchači,
děkuji Vám za slova uznání, která předáme vedení Českého rozhlasu. 

S úctou, jménem Rady ČRo 

Hana Dohnálková,
předsedkyně Rady Českého rozhlasu 

Autor:  Klára Koblížková
 

Stížnosti a podněty

Rada ČRo se rozhodla na svých webových stránkách zveřejňovat stížnosti a podněty posluchačů ČRo a následné odpovědi. V souladu se svými usneseními č. 55/6 a 11/10 nebude reagovat na stížnosti, které nejsou plně identifikovány, tak jak to ukládá zákon o svobodném přístupu k informacím č. 106/1999 Sb., v platném znění.
Vzhledem k ochraně osobních údajů zveřejňujeme pouze jméno tazatele a obce trvalého bydliště.Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas