rubrika: Tiskové zprávy

Volba předsednictva Rady ČRo

Tak, jak jí ukládá příslušný zákon o Českém rozhlasu, zvolila na svém veřejném zasedání dne 25. dubna 2018 Rada Českého rozhlasu své předsednictvo s dvouletým mandátem. Předsedkyní zůstává Hana Dohnálková, která v tajném hlasování získala plný počet hlasů přítomných členů Rady ČRo. Totéž platí i o dvojici místopředsedů. Svoji dosavadní pozici obhájil Jiří Vejvoda, zatímco druhým místopředsedou – a zároveň tiskovým mluvčím Rady – byl zvolen Miroslav Dittrich. Ten střídá Tomáše Kňourka, který nekandidoval s poukazem na to, že jeho mandát radního končí v únoru 2019.

 

Stížnosti a podněty

Rada ČRo se rozhodla na svých webových stránkách zveřejňovat stížnosti a podněty posluchačů ČRo a následné odpovědi. V souladu se svými usneseními č. 55/6 a 11/10 nebude reagovat na stížnosti, které nejsou plně identifikovány, tak jak to ukládá zákon o svobodném přístupu k informacím č. 106/1999 Sb., v platném znění.
Vzhledem k ochraně osobních údajů zveřejňujeme pouze jméno tazatele a obce trvalého bydliště.Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas