3. února  2012 v 08:25  rubrika: Domácí tisk

Domácí tisk - 3. února 2012

domácí tisk - Foto: Marián Vojtek

domácí tiskFoto: Marián Vojtek

Mladá fronta Dnes píše, že až třetinu úmrtí při dopravních nehodách ovlivnily špatné značky. Silničáři se hájí tím, že na úpravy nemají peníze.

V čele státem ovládaného Budějovického Budvaru se schyluje k převratu. Píší o tom Hospodářské noviny. 

Ministr zemědělství Petr Bendl není podle listu spokojený s ředitelem pivovaru Jiřím Bočkem a chystá jeho výměnu. Přesvědčivé argumenty ale zatím nesdělil. 

Lidové noviny píší, že plzeňská práva přijdou po magisterském i o bakalářský program. Podle zjištění listu je to další ortel Akreditační komise. Oproti magistrům ale studenti bakalářského programu dostanou šanci dostudovat. 

Deník Právo píše, že čeští policisté i zástupci ministerstva spravedlnosti se už připravují na převoz uprchlého podnikatele Tomáše Pitra ze švýcarské vydávací vazby do Česka. Samotná akce by se měla podle informací Práva uskutečnit za přísných bezpečnostních opatření a v naprostém utajení. 

Hospodářské noviny se zaměřily na český hokej. A zjistily, že hokejový zápas vypadá na většině stadionů stejně jako před 20 lety. Nabízí tři třetiny, ohranou přestávkovou show se střelbou na branku a mizerné občerstvení. 

I proto vydělává česká extraliga 100 miliónů korun ročně - reálně jen o třináct procent víc než před 17 lety. 

 

Přehled tisku připravila Alena Benešová.

Vložit na svůj web

Autor:  Alena Benešová  (ala)
Pořad: Výběr z českých deníků a serverů   |  Stanice: ČRo Rádio Česko (archivováno)
Čas vysílání: už nevysíláme  
 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2020 Český rozhlas