Müller Christian Z.

Christian Z. Müller - Foto: Gerald Fiebig

Christian Z. MüllerFoto: Gerald Fiebig

Christian Z. Müller (1963) je aktivní jako architekt, hudebník a vizuální umělec. Větší množství jeho prací se soustředí na současné umění a jeho vztahy k architektuře, jak tomu bylo například u výstavy s názvem (((raumklangformschall))), kterou připravil jako kurátor, anebo v instalaci / performance AORCHITEKSTEUR.


Je aktivní také v oblasti tzv. uržitelného urbanismu, což dokládá mj. členství v organizaci Přátel Augsburských Plynojemů - jedná se mj. i o místo, na němž byl nahráván materiál ke kompozici Echoes of Industry.

Váce informací o jeho architektonické práci a uměleckých projektech je k dispozci on-line. 

Nové články v rubrice

 • Tremblay, Pierre Alexandre

  skladatel, hráč na baskytaru a elektronické hudební nástroje, solista i člen různých hudebních uskupení v Paříži (ars circa musicae), de type inconnu (Montréal), Splice. Loop Collective (London). Jeho hudbu lze najít...

   
 • 25. října  2017 v 22:00       rubrika: Osoby

  AVA kolektiv

  AVA je kolektiv producentů, promotérů a lovců zvuků rozkročený mezi Brnem a Bratislavou. Jeho aktivity vycházejí ze site-specific přístupu, který zahrnuje prostor a objekty v něm jako plnohodnotné spolutvůrce zážitku...

   
 • 22. září  2017 v 22:00       rubrika: Osoby

  Guhová Vendula

  Vendula Guhová (*1991) je autorkou působící intermediálně, pracuje s konkrétními nalezenými zvuky v podobě musique concrète, s pohyblivým obrazem, vytváří interaktivní instalace, komunitní události, je zakladatelkou komunitní zahrady Libóza.

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace