Automatky

Nevidomá matka v Automatkách: Žijeme běžný rodinný život

Kateřina Lusková je šestadvacetiletá vdaná pracující žena. S jednatřicetiletým manželem vychovávají čtyři a půl roku starou dceru Elišku. Kateřina je od dvaceti let úplně nevidomá. Její manžel je slabozraký a jejich dcera je zdravé vidomé dítě.

Automatky: Tinder je jako bar na intern...

„Téma děti je v seznamkách i v životě...

Automatky: Při rozvodu má i soud lidské...

V roce 2012 vznikl charitativní projekt...

O pořadu

Automatky

Čas vysílání: každou středu 17:00  |  Délka pořadu:  
 
Automatky - Foto:  Český rozhlas

AutomatkyFoto:  Český rozhlas

Internet a přehršel informací bezstarostnému mateřství moc nepřispívá. Protichůdné názory na vás skáčou každý den a webové diskuse čtenářky často znejišťují. Předávání informací z generace na generaci dnes skoro neexistuje. Jak se potom máte rozhodnout, jestli „zabít“ dítě lepkem z bílého pečiva, nebo nechat zakrnět jeho jazykové svalstvo, když mu rohlík nedáte? I proto vznikl pořad Automatky.

Našimi hosty budou lékaři, porodní asistentky, výživoví poradci, stylisté, pedagogové, psychologové, instruktoři, ale i matky a otcové, kteří budou vyprávět svoje příběhy. Sdílíme informace a nabízíme střed mezi vyhraněnými názory. Diskutujeme, tolerujeme, akceptujeme a neodsuzujeme. Jsme nový magazín pro aktivní matky. Za nic nebojujeme, nikoho nepřesvědčujeme, jenom mluvíme – spolu nebo s odborníky. 

Odříkáváte si nad postýlkou modlitbičku „jednou usnout musíš“, už posté zametáte rozšlapaný piškot, upadáte do mdlob při otázce „co to je“ anebo zpíváte jednu lidovou píseň 2 hodiny a stále slyšíte „eště“? Jsme tu pro vás! Zastavte se na dvacet minut týdně v nekonečném koloběhu. Pustíme vám lepší hudbu a sdělíme horší zážitek, abyste se cítila lépe. 

Pořad připravuje a moderuje: matka dvouletého raubíře Barbora Sedláčková 

Historie pořadu: Automatky vysíláme od prosince 2014 

Pořad: Automatky  |  Stanice: ČRo Radio Wave
Čas vysílání: každou středu 17:00  |  Délka pořadu:  
 

Sledujte nás

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace