Automatky

Automatky o umění: Mateřská revoluce s Mothers Artlovers

Jedna z nejzásadnějších umělkyň současnosti Marina Abramovich se loni nechala slyšet s otevřeným prohlášením, že podstoupila tři potraty. Pro německý Tagesspiegel Abramović také řekla, že děti jsou důvodem, proč jsou mužští umělci úspěšnější než ženy-umělkyně:...

Automatky: Eurytmie – školení vůle nejen...

Jitka Radová už v devadesátých letech...

Automatky: Nosila smrtelně nemocné dítě...

Martina Dbalá v průběhu svého třetího...

O pořadu

Automatky

Čas vysílání: každou středu 17:00  |  Délka pořadu:  
 
Automatky - Foto:  Český rozhlas

AutomatkyFoto:  Český rozhlas

Internet a přehršel informací bezstarostnému mateřství moc nepřispívá. Protichůdné názory na vás skáčou každý den a webové diskuse čtenářky často znejišťují. Předávání informací z generace na generaci dnes skoro neexistuje. Jak se potom máte rozhodnout, jestli „zabít“ dítě lepkem z bílého pečiva, nebo nechat zakrnět jeho jazykové svalstvo, když mu rohlík nedáte? I proto vznikl pořad Automatky.

Našimi hosty budou lékaři, porodní asistentky, výživoví poradci, stylisté, pedagogové, psychologové, instruktoři, ale i matky a otcové, kteří budou vyprávět svoje příběhy. Sdílíme informace a nabízíme střed mezi vyhraněnými názory. Diskutujeme, tolerujeme, akceptujeme a neodsuzujeme. Jsme nový magazín pro aktivní matky. Za nic nebojujeme, nikoho nepřesvědčujeme, jenom mluvíme – spolu nebo s odborníky. 

Odříkáváte si nad postýlkou modlitbičku „jednou usnout musíš“, už posté zametáte rozšlapaný piškot, upadáte do mdlob při otázce „co to je“ anebo zpíváte jednu lidovou píseň 2 hodiny a stále slyšíte „eště“? Jsme tu pro vás! Zastavte se na dvacet minut týdně v nekonečném koloběhu. Pustíme vám lepší hudbu a sdělíme horší zážitek, abyste se cítila lépe. 

Pořad připravuje a moderuje: matka dvouletého raubíře Barbora Sedláčková 

Historie pořadu: Automatky vysíláme od prosince 2014 

Pořad: Automatky  |  Stanice: ČRo Radio Wave
Čas vysílání: každou středu 17:00  |  Délka pořadu:  
 

Sledujte nás

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace