Čelisti

Lázeňský šmrnc 8: Dvě tváře chlapectví

Dvě těžké váhy ze sekce Horizonty mají společné téma: dospívání a vztah dětí s rodiči. Chlapectví Richarda Linklatera si z Berlína odvezlo cenu za režii, Xavier Dolan a jeho drama Mommy zase bralo třetí nejvyšší cenu z festivalu v Cannes.

Lázeňský šmrnc 7: Quinquinova dobrodružství...

Je to skoro k nevíře, ale i předposlední...

Čelisti: Kmen z kolonád

Je to takový příjemný rituál – rok...

O pořadu

Čelisti

Čas vysílání: čtvrtek 19:00; repríza sobota 05:00  |  Délka pořadu: 60 minut  
 
Čelisti - Foto: Radek Sidun, Olga Benešová

ČelistiFoto: Radek Sidun, Olga Benešová

60 minut dravého filmového lovu: horké novinky z filmového oceánu, hlavní filmová událost týdne i drobný plankton aktuálních filmových událostí. To vše uvízne každý týden v Čelistech.

Žádné jalové pozvánky a přeříkávání filmových synopsí, nýbrž dravá a nevybíravá kritika, sarkastická zvuková koláž a trojice pohledů lidí, kteří mají film opravdu rádi (a nebojí se o něm mluvit). Čelisti jsou pořad určený těm, kteří o filmech rádi diskutují a nebojí se kontroverze. Čelistem zachutná vše – od blockbusteru až po úzkoprofilové festivalové tituly. Nabídnou jak poutavé informace, tak především materiál k zamyšlení a polemice. 

Nejsme tu jen, abychom vás potěšili; jsme tu, abychom vás nahlodali! Čelisti v přímém přenosu na Radiu Wave, každý čtvrtek mezi 19. a 20. hodinou. 

Pořad připravují a moderují: Aleš Stuchlý, Vít Schmarc a Dan Řehák

Historie pořadu:
Pořad vysíláme od února roku 2011. 

Záznamy jednotlivých dílů najdete v iRádiu nebo Jukeboxu. 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas