Diagnóza F

Diagnóza F o násilí na seniorech: Nejdůležitější je to vůbec někomu říct

Násilí na seniorech má mnoho podob. Mohou to být urážky, ponižování, odpírání základních životních potřeb, jako je jídlo a pití, a samozřejmě bití. O násilí na seniorech, o tom, kam se mohou tito lidé obracet a zda to skutečně dělají, nebo se spíše stydí,...

Diagnóza F: Intimní vztahy lidí s mentálním...

O lidech s mentálním postižením se...

Diagnóza F o mimořádně nadaných: Ani vysoká...

Téma nadaných lidí u nás není neznámé....

O pořadu

Diagnóza F

Čas vysílání: čtvrtek 17:00  |  Délka pořadu:  
 
Diagnóza F - Foto: Radek Sidun, Olga Benešová

Diagnóza FFoto: Radek Sidun, Olga Benešová

Nejen o duševních nemocech s psychology, psychiatry a psychoterapeuty.

Pod písmenem F se v seznamu diagnóz skrývají poruchy duševní a poruchy chování. Možná je má někdo z vašich blízkých, možná vy sami. A možná je ve vašem životě jen něco trochu jinak a nikdo to zatím nepojmenoval. 

V Diagnóze F jsme otevřeni tématům, o kterých se těžko mluví. Nabízíme jiný pohled na nelehké životní situace, kterými možná procházíte. Tam, kde jiní končí, my začínáme. Nikdo není imunní. Mít psychiatrickou diagnózu ovšem nemusí znamenat, že jste blázni. Prožívat těžkou životní situaci neznamená, že je všemu dobrému konec. Hosté Adély Paulík Lichkové jsou psychologové, psychiatři a psychoterapeuti. Každý čtvrtek po 18. hodině se s vámi podělí třeba i o zajímavé příběhy ze své ordinace. A možná poradí i vám. Dotazy pište na adela.lichkova@rozhlas.cz.  

Pořad připravuje a moderuje: Adéla Paulík Lichková 

Historie pořadu:Pořad vznikl v únoru 2011. Původně byl vysílán ve čtvrtek od 21:00, v dubnu 2012 se přesunul o hodinu dříve, do času 20:00–21:00. Od ledna 2014 byl v kratší, leč koncentrovanější podobě vysílán v rámci odpoledního On Air ve čtvrtek po 18. hodině, nyní si ho můžete poslechnout po čtvrteční 17. hodině. 

Adéla Paulík Lichková (*1981), vystudovala obory sociální práce a sociální patologie a prevence, 11 let pracuje v oboru závislostí a drogových služeb, nyní jako terapeutka v Terapeutické komunitě pro drogově závislé, Nová Ves, Advaita o.s. 

Záznamy jednotlivých dílů najdete v iRádiu. 

Pořad: Diagnóza F  |  Stanice: ČRo Radio Wave
Čas vysílání: čtvrtek 17:00  |  Délka pořadu:  
 

Sledujte nás

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace