Doporučené akce

KONCERTY:

16. 04. No Distance Paradise, Teepee, Jazz Tibet, Olomouc
18. 04. King Dude, Drab Majesty, Futurum, Praha
18. 04. Woe, Ultha, Klub FAMU, Praha
18. 04. The Parrots, Lazer Viking, Theremin, Praha
19. 04. WWW, Anatopia, Roxy, Praha
19. 04. Manu Delago, Akropolis, Praha
19. 04. Korben Dallas, Anděl, Plzeň
20. 04. Sumac, Oxbow, Inter Arma,Futurum, Praha
21. 04. LAVRA, Space Love, Underdogs, Praha
21. 04. High Contrast, Trojhalí, Ostrava
21. 04. Bobřík Odvahy: Stratocluster, Děti mezi reprákama a Loliny Loopy, Skautský institut, Praha
22. 04. Sanctuary.cz: XIII.století, Aeon Sable, La Scaltra, MeetFactory, Praha
22. 04. Manon Meurt, Papírna, Plzeň
24. 04. Xiu Xiu, Underdogs, Praha
24. 04. Cold Cold Nights (křest alba), Čáry života, Café V lese, Praha
24. 04. Korben Dallas, Houpací koně, Fléda, Brno
25. 04. HVOB & Winston Marshall, Roxy, Praha
25. 04. Killiekrankie, 1flfsoap, Kabiet Múz, Brno
26. 04. Chelsea Wolfe, Wear Your Wounds, Futurum, Praha
26. 04. Lanugo, Vila Štvanice, Praha
26. 04. Mucha, Livingstone, Brno
26. 04. Cold Cold Nights (křest alba), Manon Meurt, Fléda, Brno
27. 04. Rebekka Karijord, Akropolis, Praha
27. 04. Edoshův kurník křtí album, Cross, Praha
29. 04. STIMUL Nights: Colin Stetson, E Converso, MeetFactory, Praha
27. 04. Ultrasurf, Otra Vez, Potrvá, Praha
29. 04. V Garážích: ±0, Killiekrankie, 1flfsoap, Garáže Strašnice, Praha
29. 04. Sherwood & Pinch, Neone, Praha
29. 04. Laundered Syrup, Mersey, Brno
30. 04. Lanugo, Parník, Ostrava
30. 04. Ultrasurf, Leto, Bocek & Lamacz, Bajkazyl, Brno
01. 05. Deafheaven, Youth Code, LMB, Praha
02. 05. Pontiak (USA), Or, Bumfrang3, LMB, Praha
02. 05. Gnod, Rouilleux, Klub FAMU, Praha
02. 05. Meshell Ndegeocello, Radost, Brno
03. 05. The Body, Uniform, Underdogs, Praha
04. 05. Cindy Lee, Underdogs, Praha
04. 05. Panáčik, Kabinet múz, Brno
05. 05. Dälek, Praha, Fórum pro architekturu a média, Brno
06. 05. Silver Apples, Theremin, Praha
08. 05. Thor & Friends, Tvrdý/Havelka, Jakub Šimanský, Klub FAMU, Praha
08. 05. Dune Rats, Fléda, Brno
10. 05. Necks, Akropolis, Praha
11. 05. Vök, Akropolis, Praha
12. 05. Lyssa, Bumfrang3, Unkilled Worker, Azyl, Liberec
12. 05. Katarzia, Klášter, Napajedla
16. 05. Sóley, JOSIN, Divadlo Hybernia, Praha
18. 05. Please The Trees, Acute Dose, Atrey, Kabinet Múz, Brno
19. 05. Jesca Hoop, Café V lese, Praha
21. 05. Sóley, Josin, Kabinet Múz, Brno
22. 05. Tommy Genesis, DJ Alyaz, Kabinet Múz, Brno
23. 05. Fetch!, Hollywoodfun Downstairs, Klub č.p. 4, Hradec Králové
25. 05. Fallgrapp, Himalayan Dalai Lama, Fléda, Brno
26. 05. Agnes Obel, Akropolis, Praha
26. 05. Peru, Lyssa, Commodore 64, U Vavřiny, Písek
27. 05. Wand, Nordra , MeetFactory, Praha
27. 05. Role, Bad Karma Boy, Mandala, Kopřivnice
29. 05. Angel Olsen, MeetFactory, Praha
29. 05. Riff Raff, LMB, Praha
30. 05. Riff Raff, Fléda, Brno 

FESTIVALY:

13. 04. Hrnem Brnem – brněnská klubová noc, Ghost Of You, Kittchen, Mucha a další
20. - 26. 04. Finále Plzeň, soutěžní přehlídka českých a slovenských celovečerních hraných a animovaných filmů, dokumentů a televizních projektů
25. 04. - 30. 04. AFO52, Academia Film Olomouc, filmy, výstavy, hudba: Himalayan Dalai Lama (Radio Wave Live Session), VR/NOBODY, BA:ZEL, Space Love a řada dalších 

DIVADLA:

Archa
08. + 09. + 10. 04. Kolonizace
12. 04. Dance Transit, Floor on Fire
20. 04. Jablkoň 40
21. + 22. 04. Fidlovačka aneb kdo je My?
23. + 24. + 25. 04. Busking Unlimited
26. + 27. 04. EKG O lásce a noci
29. + 30. 04. Dechovka (KZ Domovina)
29. 04. Naoko Kikuchi 

HaDivadlo, Brno
10. 04. Doma u Hitlerů
11. 04. Mučedník
13. 04. Náměsíčníci
18. 04. Strýček Váňa
19. 04. Doma u Hitlerů
28. + 29. 04. síla zvyku 

MeetFactory
09. + 11. + 13. 04. Pohlavní životy siamských dvojčat (vyprodáno)
18. 04. Hoří
19. 04. Počátek veškeré lásky
20. 04. Nespavost
23. 04. V oku smyčky
24. 04. Počátek veškeré lásky
26. 04. Proč posedl AMOK pana R.?
28. 04. V oku smyčky 

Nová Scéna
11. 04. Dotkni se vesmíru a pokračuj
12. 04. Nová krev: sestava 4
17. 04. Žádný člověk
18. 04. Láska a informace
19. 04. Na moři, zírám nahoru
20. + 22. 04. Decadance
24. 04. Dotkni se vesmíru a pokračuj
25. 04. Experiment myší ráj
28. + 29. + 30. 04. Malý princ 

NoD
12. 04. Ve dne v noci
19. 04. Královna víl
29. 04. Resolution
30. 04. Miluju tě jako po smrti  

Ponec
08. 04. One of Seven
09. 04. Odtržení
10. 04. Constellations I. Before I say yes
11. 04. Das Fremde / ALIENIdentität
12. 04. Floor on Fire, battle of styles
13. 04. Švihla
18. + 19. 04. Replay
21. 04. Mezi námi
22. 04. Pražský improvizační orchestr
23. + 24. 04. Momo
26. 04. La Loba
27. 04. Den a Noc a Noc a Den 

Studio Hrdinů
10. 04. Pustina
11. + 12. 04. Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny
19. 04. Pan Theodor Mundstock
20. 04. Krev Wälsungů
21. 04. Buňka číslo
22. 04. Mileniny recepty
23. 04. Buňka číslo
24. 04. Skugga Baldur
25. 04. Mlčky křičet
26. 04. Skugga Baldur
30. 04. Dílo  

VÝSTAVY:

Ebarhard Havekost, Logik (05. 04. - 02. 06.) Galerie Rudolfinum, Praha
Edgar Schwarz, Triumph der Zerstörung (24. 03. - 22. 04.) Fotograf Gallery, Praha
Adriena Šimotová - A je takové ticho… (24. 03. - 22. 04.) Dům umění / Galerie současného umění, České Budějovice
Josef Bolf, Nepatrný dosah povědomí (16. 03. - 30. 04.) Galerie Václava Špály, Praha
František Skála, Jízdárna (10. 3. - 03. 09.) Valdštejnská jízdárna, Praha
Milan Grygar / Světlo, zvuk, pohyb (08. 03. - 03. 06.) Fait Gallery, Brno
Interiéry duše, Adolf Loos (1. 2. - 30. 4.) Západočeská galerie v Plzni, Plzeň 

OSTATNÍ: 

12. 04. NGO Market 2017, Forum Karlín, Praha
22. 04. VR CLASH - První Virtual Reality Battle v ČR, The Chemistry Gallery, Praha
20. 05. Běžím pro Paměť národa 2017, Obora Hvězda
01. 06. Surrealistické horory II, Libeňská Synagoga, Praha 

Nové články v rubrice

Sledujte nás

Anketa

 

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace