Doporučené akce

KONCERTY:

28.08. Vladimir 518 & DJ Mike Trafik, Zahrádky Žižkov, Praha
30.08. Čoko Voko, Cross, Praha
04.09. Space Love, (A)void, Praha
04.09. Smack, Fléda, Brno
05.09. Perera Elsewhere, Tiskárna na vzduchu, Praha
06.09. Robotra, Hissing Fauna, Basement bar, Praha
07.09. RADIO WAVE STIMUL FESTIVAL : Battles, Vložte Kočku, , MeetFactory, Praha
09.09. M. Ward, Basement Bar, Praha
10.09. Dead Ghosts, 007 Strahov, Praha
10.09. Zebra Katz, MeetFactory, Praha
12.09. Smack, 007, Praha
14.09. Sonny & The Sunsets, Juan Wauters, Basement bar, Praha
15.09. Lunchmeat festival: Robert Henke, TBA, Praha
15.09. Mayen, Divadlo Ponec, Praha
16.09. B4, Divadlo Ponec, Praha
17.09. Kyklos Galaktikos, Divadlo Ponec, Praha
18.09. Radio Wave & Genot Centre present: SILENT_NIGHT#2, Ponec, Praha
18.09. Koncert pro šumavskou divočinu: Please The Trees, Zrní, Dalekko, Manon Meurt, Autocamp Horní Vltavice
22.09. Rapmasters: WWW, Hugo Toxxx, James Cole, Refew, LA4 & DJ Wich, Baťův institut, Zlín
25.09. Sóley, MeetFactory, Praha
25.09. Tearist, Basement Bar, Praha
30.09. Rat Columns, Prodavač, Basement bar, Praha
30.09. OTK, Divadlo Ponec, Praha
30.09. Xiu Xiu hrají hudbu z Twin Peaks, Divadlo 29, Pardubice
03.10. Destruction Unit, Climatizado, 007, Praha
07.10. The Holydrug Couple, Café V lese, Praha
07.10. Cities Aviv, TBA, Praha 

DIVADLA:

MeetFactory
21.09. Nespavost
23.09. Třetí lež
29.09. Ingeborg Bachmann: Malina 

Ponec
15.09. M.E.N – Edhem Jesenković
16.09. Devoid – Michal Záhora / NANOHACH
22.09. Animal Exitus – Spitfire Company
23.09. Divadlo – Farma v jeskyni
24.09. Move on – Veronika Švábová / NANOHACH
25.09. Diptych – Michal Záhora / NANOHACH
27.09. La Loba – Lenka Vagnerová & Company
29. + 30.09. Collective Loss of Memory – Jozef Fruček a Linda Kapetanea  

Divadlo Na zábradlí
08.09. Korespondence V+W
10.09. Zlatá šedesátá
14.09. Šílenství
15.09. Cizinec + Brněnský krajanský spolek: Tragikomiksy Venduly Chalánkové
17.09. Europeana
18.09. Buržoazie
21.09. Požitkáři
22.09. Ubu se baví
23.09. Anamnéza
24.09. Korespondence V+W
24.09. Betlémská noc: koncert Miloslava Königa & co
25.09. 19:00 Anamnéza
26.09. Cizinec 

Studio Hrdinů
14.09. Lucie Trmíková: Mlčky křičet (režie: Jan Nebeský),
15.09. Ester Krumbachová / Jan Němec: O slavnosti a hostech
16.09. everybody is gay – don’t care
21.09. Simona Petrů / Kamila Polívková: Mileniny recepty
22.09. Gert Hofmann / Lucie Trmíková: Pomocník Walser
23.09. Střed zájmu: PUBLIKUM
24.09. Jan Horák / Michal Pěchouček: Citový komediant
25.09. Jožkalipnikjebožíčlověkaneumílhát!
26.09. Robert Walser / Elfriede Jelinek: Sněhurka
27.09. Rainer Maria Rilke: Zápisky Malta Lauridse Brigga / I. část
28.09. Wolfgang Hildesheimer: Marbot
29.09. Roland Schimmelpfennig: Říše zvířat
30.09. Pavel Zajíček: Pustina  

HaDivadlo, Brno
16. + 17. + 18.09. Vyhnání Grety Schnirch
19.09. Bohnice aneb člověče nezlob se
22.09. Zámek
23.09. Pierre a Mohamed
24.09. Modelka XXL
25.09. Die Young
26.09. Tajná zpráva z planety matek
28.09. Hygiena krve
30.09. Stavitel Solness 

Ostatní:
14.09. Šest miliard sluncí (NoD, Praha)
16.09. Nebeský - Trmíková - Prachař & 420PEOPLE: Peklo – Dantovské variace (NoD, Praha)
23. + 24. + 25.09. VOSTO5 / Jiří Havelka / Karel František Tománek – Dechovka (Baráčnická rychta, Praha)
25.09. Josse De Pauw, Kris Defoort Trio / LOD Muziektheater – An Old Monk (Divalo Archa, Praha) 

VÝSTAVY:
 

Karina Bisch: Comédie Moderne (8. 7. - 27. 9. 2015) + Bez Mrknutí (8. 7. - 27. 9. 2015), Galerie Futura, Praha
Ján Mančuška, První retrospektiva (16.6. – 11.10.) GHMP, Městská knihovna, 2. patro , Praha
VII. Zlínský salon mladých (20.05. - 20.09.) Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, Zlín
Věci a slova. Umělecký průmysl, užité umění a design v české teorii a kritice 1870-1970 (15.5. - 27.9.) Uměleckoprůmyslové muzeum, Brno
Tajemné dálky, symbolismus v českých zemích, 1880–1914 (22.4. - 27.9.) Klášter sv. Anežky České (NG), Praha 

OSTATNÍ
20.09. Veggie Náplavka, Rašínovo nábřeží, Praha
28.08. iShorts, Promrzlé kraťasy PRAHA aka krátké ozvěny LFŠ, Bajkazyl náplavka, Praha
05.09. 3. Pražský Cassette Store Day, Nákladové Nádraží Žižkov, Praha
12.09. PAF na konci léta, Ostopovice u Brna
25.09. Shape & Structure : Workshop a přehlídka současné výšivky, Vila Pellé, Praha (Refestival)
03.10. Den architektury 2015 

FESTIVALY:

Nové články v rubrice

Anketa

 

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas