Doporučené akce

KONCERTY:

17.12. Mono, Podnik, Praha19.12. Doshy, Zeke Beats, Bios, NEONE, Praha
20.12. Ventolin, RSS Boys, Kabinet Múz, Brno
20.12. Priessnitz, Fléda, Brno
22.12. Mucha, Stará Pekárna, Brno
26.12. SNOWHOUSE in the COWHOUSE, Hranice na Moravě
31.12. Tom Holič, Kabinet Múz, Brno
22.01. Zrní, Korben Dallas, MeetFactory, Praha
22.01. The Vibrators, Fléda, Brno
23.01. Sylvain Chauveau, Kostel Sv. Salvátora, Praha
23.01. The Raveonettes, Meetfactory, Praha
24.01. Schwarzprior, At Bona Fide, Kabinet múz, Brno
26.01. Arms And Sleepers, Fléda, Brno
28.01. Trust, MeetFactory, Praha
29.01. Elliphant, MeetFactory, Praha
31.01. Zimní Henry Lee Fest: The Finally, DJ Steve Morell, Mersey, Brno
04.02. 18+, MeetFactory, Praha
05.02. Biorchestr, Stará Pekárna, Brno
09.02. Jessie Ware, LMB, Praha
13.02. Scuba, Boddika, Roxy, Praha
13.02. Afghan Whigs, LMB, Praha
17.02. Fink, MeetFactory, Praha
18.02. Ryan Hemsworth, MeetFactory, Praha
20.02. Mark Lanegan, LMB, Praha
04.03. José Gonzáles, LMB, Praha
17.03. Archive, Fléda, Brno 

FESTIVALY:

11. - 14.12. designSUPERMARKET, Mezinárodní festival současného designu
DIVADLA:

MeetFactory
20.12. Ingeborg Bachmann: Malina (premiéra)
12.01. Ingeborg Bachmann: Malina
14.01. Ingeborg Bachmann: Malina
18.01. Chladnější vrstvy vzduchu (derniéra)
21.01. Elfriede Jelinek: Stíny (Eurydike říká) 

NoD
21.12. Pan 2B a slečna Růžová
22.12. Lola Karpenka: F.L.O.W.
13.01. Ondřej David: Kitchen Drama - Apokalypsa v kuchyni
18.01. Nebeský - Trmíková - Prachař & 420PEOPLE: Peklo - Dantovské variace
19.01. Nebeský - Trmíková - Prachař & 420PEOPLE: Peklo - Dantovské variace
22.01. D. Sulženko Hoštová, J. Čtvrtník, Experimentální prostor NoD: Proces 

Ponec
18.12. České kvartety - Pražský komorní balet
19.12. Another JAN - Martin Dvořák / Tanzkompanie bo komplex (D)
19.01. Collective Loss of Memory - Jozef Fruček a Linda Kapetanea (RootLessRoot, SK/GR) / DOT504
20.01. Collective Loss of Memory - Jozef Fruček a Linda Kapetanea (RootLessRoot, SK/GR) / DOT504
22.01. Move On - Veronika Švábová / NANOHACH 

Archa
20.12. Vosto5: Pérák, na jméně nezáleží, rozhodují činy!
21.12. Vosto5: Pérák, na jméně nezáleží, rozhodují činy!
14.01. Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck: Book Burning
16.01. Vosto5: Pérák, na jméně nezáleží, rozhodují činy!
17.01. Vosto5: Pérák, na jméně nezáleží, rozhodují činy!
19.01. Jana Svobodová, Philipp Schenker, Vadí-nevadí.cz 

Studio Hrdinů
18. 12. Lucie Trmíková: Mlčky křičet (režie: Jan Nebeský)
19. 12. Robert Walser / Elfriede Jelinek: Sněhurka (režie: Kai Ohrem)
20. 12. Pavel Zajíček: Pustina (režie: Miroslav Bambušek)
20. 12. Vánoční večírek Studia Hrdinů
05. 01. Vladimir Sorokin: Den opričníka (režie: Kamila Polívková)
07. 01. Robert Walser / Elfriede Jelinek: Sněhurka (režie: Kai Ohrem)
08. 01. Lucie Trmíková: Mlčky křičet (režie: Jan Nebeský)
10. 01. Gert Hofmann / Lucie Trmíková: Pomocník Walser (režie: Jan Nebeský)
12. 01. Vladimir Sorokin: Den opričníka (režie: Kamila Polívková)
14. 01. Kamila Polívková / Simona Petrů: Mileniny recepty (režie: Kamila Polívková)
15. 01. Louis-Ferdinand Céline / Jan Horák: Církev (režie: Michal Pěchouček / Jan Horák)
18. 01. Pavel Zajíček: Pustina (režie: Miroslav Bambušek)
20. 01. Thomas Mann / Katharina Schmitt: Krev Wälsungů (režie: Katharina Schmitt)
20. 01. Thomas Mann / Katharina Schmitt: Krev Wälsungů (režie: Katharina Schmitt)
21. 01. Lucie Trmíková: Mlčky křičet (režie: Jan Nebeský) 

VÝSTAVY:
 

Industriální topografie / architektura konverzí (16.12. – 1.02.) Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
Brno – moravský Manchester. 250 let metropole textilního průmyslu (11.12. – 12.04.) Moravská galerie v Brně, Uměleckoprůmyslové muzeum, Brno
Vyprávění, skupinová výstava (11.12. – 18.01.) Karlin Studios, Praha
Brněnský Devětsil: multimediální přesahy umělecké avantgardy (28.11. – 26.04.) Pražákův palác, Brno
Karíma Al-Mukhtarová (28.11. – 25.01.) Dům U Zlatého prstenu, Praha
Jan Pfeiffer: Skrytá síla (26.11. – 4.01.) Futura, Praha
Někdy v sukni, umění 90. Let (05.11. – 08.03.) Dům u zlatého prstenu, Praha
Ana Mendieta: Stopy (02.10. – 04.01.) Galerie Rudolfinum, Praha
Finále Ceny Jindřicha Chalupeckého 2014 (26.9. - 04.01.) Veletržní palác, Praha 

OSTATNÍ 

Nové články v rubrice

  • 8. dubna  2014 v 10:11     Video  rubrika: Informace

    Hudební hranice Česka a Slovenska opět prolomí projekt Audioport

    České Radio Wave a slovenské Rádio_FM 16. dubna 2014 opět propojí své vysílání a na pódiu kina Bio OKO představí dva hudební talenty, českou kapelu Deaths a slovenské Fallgrapp.

     
  • 6. března  2014 v 15:30     Video  rubrika: Informace

    Haló, tady Laurel – analogová kráska live v NEONE

    14. března představí Radio Wave & audiovizuální kreativní kolektiv Lunchmeat v pop-up klubu NEONE technařku-netechnařku Laurel Halo. Bude to první večer ze série, která chce předvést výjimečné tvůrce na pomezí klubu...

     
  • 18. prosince  2013 v 10:00       rubrika: Informace

    Nový Wave s ještě lepším obsahem

    Drazí posluchači, od nového roku jsme pro vás připravili spoustu změn a vylepšení. Vysílání restartujeme hned na několika úrovních: ráno vás probudí dvojice moderátorů, On Air s vámi budeme déle a své oblíbené večerní...

     

Anketa

 

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas