rubrika: On air

Vizionáři

Vizionáři - Foto:  archiv

VizionářiFoto:  archiv

Hostem Vizionářů bude tentokrát režisér kontroverzního filmu Coming Soon, který už putuje po českých kinech. Rozporuplné reakce však nejsou pravým důvodem, proč tvůrce snímku vystupuje pod smyšleným jménem a se zkresleným hlasem.

Nejde ani o mystifikaci ve stylu Zelenkova roku ďábla nebo Happy Endu. Tak o co tedy? O mezích tolerance, lásce ke zvířatům a New Yorku, kde režisér vyrůstal, se více dozvíte v sobotu od 17. hodin. Pořadem provází Petr Vizina. 

 
 

Diskuse

Český rozhlas si váží názoru posluchačů a má zájem o korektně vedenou diskusi. Vyhrazuje si proto právo skrýt příspěvky, které odporují dobrým mravům, jsou xenofobní, porušují platné zákony, poškozují dobré jméno Českého rozhlasu, nebo mají reklamní charakter.

Návod na použití diskusního systému DISQUS naleznete zde.

 
tyto komentáře používají systém Disqus

Původní diskuse

listování po 20 |50 |100 |
[|<] [<<]
[>>] [>|]
záznamy (bez odpovědí) 1 - 1 z 1
 
15:18 16.06.2007 Martinka Sir Tijn Po
[|<] [<<]
[>>] [>|]
záznamy (bez odpovědí) 1 - 1 z 1