Sports Take

Truhlářem snadno a rychle na paletkovém workshopu

Už jste někdy vyráběli nábytek? Já ano – o víkendu na paletkovém workshopu v komunitní zahradě Krejcárek – Ulitej záhon na pražském Jarově. Spolu se mnou se přihlásilo ještě asi šest lidí. Komunitní zahrada právě prochází rekonstrukcí, na kterou dohlíží...

Téměř 5 let a 250 vysílání – bilance magazínu...

Od 2. února 2009 představila sportovní...

Sports Take na vlně minigolfu

Emoce, vypětí i týmová spolupráce....

O pořadu

Sports Take

Čas vysílání: pondělí 18:00; repríza čtvrtek 03:00  |  Délka pořadu: 60 minut  
 
Sports Take - Foto: Olga Benešová, Radek Sidun

Sports TakeFoto: Olga Benešová, Radek Sidun

Koncentrovaná hodina sportu na Radiu Wave. Informace z různých koutů sportovního světa. Sledujeme sporty, které nejsou na titulních stranách. Nabízíme pohledy z různých stran – názory sportovců, trenérů, organizátorů, novinářů i „bafuňářů“. Vždy se ptáme se na důvody, i důsledky, chceme znát zákulisí a vědět, co se bude dít.

Nabízíme podrobné informace o velkých světových akcích i o sportech, o kterých jste třeba nikdy neslyšeli. K tomu přidáváme souhrn zpráv, které by vám neměly uniknout a spojujeme věci, co spolu na první pohled vůbec nesouvisí. 

Komunikovat s námi prostřednictvím ICQ (244238260), emailu sportstake@rozhlas.cz nebo využít našeho CHATU! 

Pořad připravuje a moderuje: Miroslav Lenc 

Záznamy jednotlivých dílů najdete v iRádiu. 

Historie pořadu:
První díl Sports Taku jsme vysílali 2. února 2009 od 17 do 19 hodin. Od 2. dubna 2012 je pořad o hodinu kratší a začínáme vždy v 18:00. 

První tři roky byl – díky dvěma hodinám – pořad rozdělený na dvě části. V první hodině jsme s hosty na telefonu a díky reportážím přímo z dějiště jednotlivých akcí, podrobně sledovali dění a rozebírali aktuální témata. Druhá hodina pak patřila výhradně hlavnímu hostovi a jednomu tématu. 

V novém formátu jsou informace koncentrovanější a větší důraz je na hlavní rozhovor, který se proměnil tak, aby v něm bylo víc pohledů na hlavní téma vysílání. Host ve studiu je tak často doplněn dalšími na telefonu, kteří komentují dané téma i odpovědi hlavního hosta. K tomu ale nechybí přehled aktuálních zpráv. 

Ve vysílání se vystřídaly stovky hostů, a to jak mediálně známých (Martina Sáblíková, Tomáš Dvořák, Milan Jirásek, Miroslav Jansta), tak i pro většinu lidí zcela neznámých. A i to nás baví. Víc než tři roky se snažíme ukazovat svět sportu z různých úhlů pohledu a představovat lidi a sporty, o kterých skoro nikdo nikdy neslyšel. 

Pořad: Sports Take  |  Stanice: ČRo Radio Wave
Čas vysílání: pondělí 18:00; repríza čtvrtek 03:00  |  Délka pořadu: 60 minut  
 

Sledujte nás

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace