Wave News20. března  2014 v 10:00  

The Knife bojují hudbou proti útlaku migrantů v Evropě

Kapela The Knife má podle informací na jejich stránkách začít spolupracovat s uměleckou skupinou Ful na antidiskriminačním politickém projektu nazvaném Europe Europe. Putovní aktivistický kabaret by měl vyzdvihnout porušování lidských práv, které Švédsko a Evropská unie denně učiní skrze azylovou a migrační politiku, píše se na stránkách projektu. Bojovat bude proti politickému odporu, policejnímu násilí i „všem ostnatým drátům“. Hlavním režisérem bude Nasim Aghili, který do své show kromě The Knife pozval také umělce Bahareh Razekh, Ahmadi, Ellen Nyman, Maya Hald či Rani Nair. Představení má premiéru 1. července ve švédském městě Visby, další data jejich tour budou oznámena později.

Nové články v rubrice

 • 17. srpna  2017 v 10:00       rubrika: Wave News

  Praha brzy otevře městský second hand. K mání bude nábytek, knížky i oblečení

  Hlavní město se konečně dočká velkého , kam budou moci Pražané odložit nepotřebné, ale stále funkční věci, které za menší úplatu udělají radost a poslouží někomu jinému. V prostorech, které zatím radnice stále hledá, se budou prodávat předměty v dobrém... .

   
 • 17. srpna  2017 v 08:30       rubrika: Wave News

  Američtí studenti objevili v second handu vesmírné obleky z 80. let

  Second hand v Titusville na Floridě vydal nečekaný poklad nesmírné ceny. Dvěma studentům se v první chvíli nechtělo věřit, že by mezi bundami, košilemi a svetry vyhmátli najednou kombinézy NASA, ve kterých dříve astronauti... , který stejně jako jeho přítelkyně Rappa má „hluboký vztah k vesmíru“. Rappa studuje astrofyziku, rodiče Ashwortha kdysi úzce spolupracovali přímo s NASA. Význam jejich překvapivého nálezu jim tak byl okamžitě jasný.... potvrdilo jejich pravost.

   
 • 16. srpna  2017 v 17:08     Video  rubrika: Wave News

  Belle & Sebastian zapomněli bubeníka v supermarketu v Severní Dakotě

  Je celkem běžné, že se kapelám na cestách ztrácejí nástroje, skotští Belle & Sebastian ale zapomněli člena své kapely. Bubeníka Richarda nechali hodiny trčet v supermarketu na noční zastávce uprostřed Severní Dakoty.... . Poslechněte si nový singl kapely s názvem We Were Beautiful, .

   

Sledujte nás

Anketa

 

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace