Dvacet minut RadiožurnáluAktualizováno 13.10.2017 08:26  

Sledujte poslední předvolební debatu na Radiožurnálu. Do studia dorazí Realisté, Rozumní, lidovci, TOP 09, Starostové a Cesta odpovědné společnosti

Předvolební debata 9. 10. 2017 - Foto: Luboš Vedral

Předvolební debata 9. 10. 2017Foto: Luboš Vedral

Český rozhlas Radiožurnál připravil před volbami do Poslanecké sněmovny sérii předvolebních debat s lídry jednotlivých kandidujících stran a hnutí. Bude je vysílat živě od pondělí do pátku 13. října vždy mezi pátou a šestou hodinou. Moderátorem bude Jan Pokorný.

Losování rozhodlo o pořadí debat. Záznam losování lze zhlédnout na YouTube kanálu českého rozhlasu

V pondělí (9. října) se v debatě střetly následující strany a hnutí: Strana zelených, Řád národa - Vlastenecká unie, Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura, Blok proti islamizaci - Obrana domova, ODA, ANO 2011 a Česká pirátská strana (více čtěte i sledujte zde). 

V úterý (10. října) se do studia S2 Českého rozhlasu vypravily zástupci dalších kandidujících: Dobrá volba 2016, Česká strana národně sociální, Radostné Česko, Strana svobodných občanů, Dělnická strana sociální spravedlnosti a Národ sobě (více zde). 

Ve středu (11. října) se představili: Sportovci pro společnost, Občané 2011, Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa Miroslava Sládka, Volte Pravý Blok www.cibulka.net, Referendum o Evropské unii, Unie hrdosti, aktivity, vlastenectví, empatie a lidskosti 2017 (více zde). 

Čtěte také: Podívejte se na rozhovory s lídry kandidujících stran a hnutí

Ve čtvrtek (12. října) vystoupili: Společnost proti developerské výstavbě v Prokopském údolí, KSČM, ČSSD, ODS, Česká národní fronta a Strana práv občanů (více zde). 

A konečně v pátek (13. srpna) do debaty přijdou: Realisté, Rozumní - stop migraci a diktátu EU, TOP 09, KDU-ČSL, Starostové a nezávislí a Cesta odpovědné společnosti. 

Všechny debaty budeme živě přenášet ve vysílání stanice Radiožurnál, na videopřenosy se můžete podívat na webu stanice i jejím facebookovém profilu

Autor:   Radiožurnál
Pořad: Odpolední Radiožurnál s Hankou Shánělovou  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–pátek 15:00  |  Délka pořadu: 4 hodiny  
 

Nové články v rubrice

 

Diskuse

Český rozhlas si váží názoru posluchačů a má zájem o korektně vedenou diskusi. Vyhrazuje si proto právo skrýt příspěvky, které odporují dobrým mravům, jsou xenofobní, porušují platné zákony, poškozují dobré jméno Českého rozhlasu, nebo mají reklamní charakter.

Návod na použití diskusního systému DISQUS naleznete zde.

 
tyto komentáře používají systém Disqus

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace