Host Radiožurnálu21. listopadu  2016 v 10:39  

Host Radiožurnálu. Nejzajímavější české osobnosti ve vašem mobilu

Lucie Výborná - Foto: Tomáš Novák

Lucie VýbornáFoto: Tomáš Novák

Podcast je vaše nejjednodušší cesta k mluvenému slovu. Umí ho váš počítač, tablet i většina současných telefonů. Přesto výhod těchto služeb využívá málo kdo. A přijít kvůli tomu o Lucii? To je přece škoda!

Slavný režisér Emir Kusturica, bojovnice proti totalitě Miluška Havlůjová nebo třeba znalkyně japonských komiksů a japanistka Anna Křivánková. Každý den po 10. hodině v našem studiu usedají odborníci a osobnosti z nejrůznějších oborů a oblastí. Nechcete je minout, ale na živý poslech nemáte čas a na web se vám chodit nechce? 

Začněte Hosta Radiožurnálu odebírat jako podcast. Každý nový díl se vám automaticky stáhne do mobilu, tabletu nebo počítače, a vy si tak své oblíbené rozhovory budete moct poslechnout ve chvíli, kdy budete mít čas a chuť: doma, v práci, při běhání nebo třeba ve frontě u doktora. 

Podcasty.rozhlas.cz vám umožní spojovat jednotlivé pořady ze všech rozhlasových stanic do výběru dle vlastního gusta. Nabízíme k poslechu Hosta Radiožurnálu, 20 minut, Večerního host, ale třeba i hlavní publicistické zprávy. 

Autor:  Jakub Wojtovič, Alžběta Švarcová  (als)
Pořad: Host Lucie Výborné  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí-pátek 9:05; sobota-neděle 10:05  |  Délka pořadu: 55 minut  
 

Nové články v rubrice

 

Diskuse

Český rozhlas si váží názoru posluchačů a má zájem o korektně vedenou diskusi. Vyhrazuje si proto právo skrýt příspěvky, které odporují dobrým mravům, jsou xenofobní, porušují platné zákony, poškozují dobré jméno Českého rozhlasu, nebo mají reklamní charakter.

Návod na použití diskusního systému DISQUS naleznete zde.

 
tyto komentáře používají systém Disqus

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace