Host Radiožurnálu9. července  2011 v 11:56  

Vojta Kotek

Vojta Kotek, herec - Foto: Česká televize

Vojta Kotek, herecFoto: Česká televize

Jedním z českých herců, kteří navštívili filmový festival v Karlových Varech, byl i Vojta Kotek. Jak se mu spolupracovalo s Johnem Malkovichem na módní přehlídce? A jaké filmy stačil zhlédnout? I na to se ho zeptal moderátor Václav Žmolík během sobotního Hosta Radiožurnálu.

„John Malkovich je velká osobnost,“ potvrzuje Vojta Kotek v úvodu rozhovoru. „Seděl jsme spolu s ostatními herci na dvorku na umělohmotných židlích, on si k nám sedl a povídal si s námi o filmech,“ nastiňuje. Oblečení, který známý herec navrhl, se mu prý líbilo. „Na české poměry je poněkud odvážnější, ale z pohodlných materiálů,“ potvrzuje. 

Na festivalu však Vojta Kotek neviděl jediný film „Měl jsem festivalový program a navíc i několik pracovních schůzek, na nichž jsem řešil své budoucí projekty,“ vysvětluje s tím, že na právě v Karlových Varech se potkal s producenty z celého světa. „Na jejich příkladu vidím, že má smysl se o něco snažit,“ domnívá se. 

Se svými plány se však nechce chlubit. „Nechtěl bych předjímat, i když několik nápadů samozřejmě mám,“ popisuje. Jeho cílem je režie. „Rád bych svůj debut pojal autorsky,“ prozrazuje. 

Ve vysílání došlo i na otázky posluchačů. Jak vnímá bulvární média? Co si myslí o novém díle Harryho Pottera? A v jakém oblečení se cítí nejpohodlněji? I to se dozvíte při poslechu audio záznamu rozhovoru. 

Záznam celého rozhovoru s Vojtou Kotkem a dalšími Hosty Radiožurnálu si můžete poslechnout v iRadiu.  

Autor:  Šárka Ševčíková  (šše)
Pořad: Host Lucie Výborné  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí-pátek 9:05; sobota-neděle 10:05  |  Délka pořadu: 55 minut  
 

Nové články v rubrice

 

Diskuse

Český rozhlas si váží názoru posluchačů a má zájem o korektně vedenou diskusi. Vyhrazuje si proto právo skrýt příspěvky, které odporují dobrým mravům, jsou xenofobní, porušují platné zákony, poškozují dobré jméno Českého rozhlasu, nebo mají reklamní charakter.

Návod na použití diskusního systému DISQUS naleznete zde.

 
tyto komentáře používají systém Disqus

Sledujte nás

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace