Olympijský rok

Projektu se zúčastnila i Martina Sáblíková - Foto: Herbert Slavík

Projektu se zúčastnila i Martina SáblíkováFoto: Herbert Slavík

Osm příběhů, osm cest za úspěchem. Sportovní redaktoři natáčeli celý rok osm časosběrných dokumentů s osmi českými sportovci usilujícími o medaile na zimních olympijských hrách v Jižní Koreji.

Tahle šance přichází jen jednou za čtyři roky. Reportéři Radiožurnálu celý rok den po dni sledovali přípravu osmi českých hvězd na olympijské hry v Pchjongčchangu. Jejich příběhy uslyšíte každý den ve vysílání. 

Osm jmen 

Projektu Olympijský rok se zúčastnily biatlonistka Gabriela Koukalová a rychlobruslařka Martina Sáblíková. Snowboarding reprezentují Ester Ledecká a Eva Samková. 

Zvukové záznamy pořadu najdete v iRadiu. Audia jsou k dispozici i ke stažení, pro jejich automatické ukládání do počítače nebo přehrávače můžete využít službu podcast.

Reportéři sledovali i čtyři muže. Trenéra hokejové reprezentace Josefa Jandače, lyžaře Jana Hudce, skokana na lyžích Romana Koudelku a Patrika Hetmera. Ten reprezentuje Českou republiku na paralympijských hrách v alpském lyžování. 

Každý týden postupně seznámíme s dvojicí z českých olympijských nadějí. 

Olympijský rok - Foto: Vladimír Staněk

Letošní novinka 

Poprvé v historii Český rozhlas nabídne i ryze sportovní rádio s názvem Radiožurnál – Olympijský speciál. To bude od 9. do 25. února vysílat 24 hodin denně sport. Naladíte ho na internetu, v mobilní aplikaci iRadio a také v digitání síti DAB. 

Nové články v rubrice

O projektu

Olympijský rok

Osm příběhů, osm cest za úspěchem. Sportovní redaktoři natáčeli celý rok osm časosběrných dokumentů...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace