Doteky víry

Čas vysílání: sobota–neděle 22:05  |  Délka pořadu: 55 minut  
 

Doteky víry zklidňují tempo Radiožurnálu. Každou sobotu a neděli po dvaadvacáté hodině vám Doteky víry nabízejí povídání o věcech mezi nebem a zemí. A také o člověku a jeho neklidném putování životem, o jeho mnohdy nelehkém údělu, ale také o zdrojích štěstí, harmonie a lásky.

Doteky víry jsou liberální a volnou platformou pro všechny, kteří žijí naplno, s plným nasazením zdolávají problémy, myslí na druhé a doufají v láskyplnou vyšší moc. Doteky víry jsou pro ty, kteří žijí aktivní život ve víře, i pro ty, kteří hledají. Není to pořad striktně vymezený náboženským rámcem, nýbrž prostor pro diskusi o věcech duchovních i ryze lidských, o všem, co naplňuje duši radostí i bolestí. 

Doteky víry chtějí být také zdrojem energie a inspirace, protože ukazují silné lidské příběhy osobností známých i neznámých. Eva Hůlková a její spolupracovníci a spolupracovnice přicházejí víkend co víkend do vinohradského studia se svými hosty, aby pak společně vstoupili do vašich domovů a nabídli vám pořad, který se snaží ukázat krásu jinakosti a význam tolerance. 

Vysílání Doteků víry skončilo na konci roku 2014. 

Autor:  Jan Rosenauer  (jkr), Alžběta Švarcová  (als)
Pořad: Doteky víry  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: sobota–neděle 22:05  |  Délka pořadu: 55 minut  
 

Sledujte nás

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace