Ze zákulisí20. března  2017 v 00:01  

NEPŘEHLÉDNĚTE: Vyhrajte vstupenky na Výbornou v opeře

Lucie Výborná - Foto: Khalil Baalbaki

Lucie VýbornáFoto: Khalil Baalbaki

Moderátorka Lucie Výborná slaví 100 000 minut odvysílaných rozhovorů na Radiožurnálu. Na slavnostní večer „Výborná v opeře“ si do pražské RockOpery na 29. března pozvala pět mimořádných osobností z různých oblastí – trenérku paměti Michaelu Karsten, herce Jiřího Bartošku, lékaře Vladimíra Beneše, režiséra Jiřího Stracha a zpěváka Miroslava Žbirku.

Je to už víc než devět let, kdy Lucie Výborná položila první otázku v pořadu Host Radiožurnálu. Bylo to přesně 3. ledna roku 2008 po desáté hodině dopoledne. Od té doby jich přibyly tisíce. A minut zajímavých rozhovorů s výjimečnými osobnostmi ještě o mnoho více – 99 999. 

Tou další, jubilejní s pořadovým číslem 100 000, začne mimořádné vydání pořadu Host Lucie Výborné – „Výborná v opeře“. Radiožurnál ho odvysílá výjimečně 29. března od 19 hodin živě z RockOpery v pražských Holešovicích. 

Jakmile vás k tomu ve vysílání Hosta Lucie Výborné mezi devátou a desátou ráno moderátorka Lucie Výborná vyzve, napište na mail vstupenky@rozhlas.cz. Od 20. do 29. března každý všední den od nás dostane 25 nejrychlejších posluchačů po dvou volných vstupech na mimořádné vysílání pořadu Host Lucie Výborné – „Výborná v opeře“. Vstupenky si vítězové vyzvednou až na místě před začátkem akce.

„Je to neuvěřitelné, kolik minut rozhovorů se podařilo v pořadu odvysílat, mám z toho upřímnou radost. Výběr každého hosta je velkou výzvou. Snažíme se vždy najít ojedinělý a zajímavý příběh z pohledu posluchače Radiožurnálu, kvůli kterému lidi nebudou chtít vystoupit ze zaparkovaného auta, aby rozhovor slyšeli až do konce,“ říká s úsměvem dramaturg Martin Mašek, který připravuje pořad Host Radiožurnálu od jeho počátku. 

Pro speciální pořad tentokrát společně s Lucií Výbornou vybrali výjimečné hosty, kteří se zapsali do historie tohoto pořadu - trenérku paměti Michaelu Karsten, herce Jiřího Bartošku, lékaře Vladimíra Beneše, režiséra Jiřího Stracha a zpěváka Miroslava Žbirku. 

Vstupenky na slavnostní večer je možné od dnešního dne získat v době vysílání Hosta Lucie Výborné. Ti, na které se nedostane, mají další šanci v soutěži na Facebooku Radiožurnálu. Počet vstupenek do soutěží je na každý den omezený a výhru získávají jen ti nejrychlejší. 

Autor:  Jana Němečková

Nové články v rubrice

 

Diskuse

Český rozhlas si váží názoru posluchačů a má zájem o korektně vedenou diskusi. Vyhrazuje si proto právo skrýt příspěvky, které odporují dobrým mravům, jsou xenofobní, porušují platné zákony, poškozují dobré jméno Českého rozhlasu, nebo mají reklamní charakter.

Návod na použití diskusního systému DISQUS naleznete zde.

 
tyto komentáře používají systém Disqus

Sledujte nás

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace