Ze zákulisí18. února  2018 v 14:37  

Olympijský Pchjongčchang českýma očima. Jak vypadají letošní Hry mimo haly a závodiště?

Někdy ke slávě stačí být členem severokorejské výpravy, se kterou se chtěly fotit dlouhé řady především Jihokorejců - Foto: Jirka Malina

Někdy ke slávě stačí být členem severokorejské výpravy, se kterou se chtěly fotit dlouhé řady především JihokorejcůFoto: Jirka Malina

Olympijské hry jsou v plném proudu. Do Pchjongčchangu přijelo i hodně „vyslanců“ Českého rozhlasu. Získávají rozhovory, podporují sportovce, ochutnávají atmosféru a hlavně se starají o to, aby ve vysílání všechno fungovalo tak, jak má. Sledujte zákulisí Zimních olympijských her z první ruky!

Olympijské vysílání vyžaduje plné nasazení rozhlasového týmu. A tak zatímco první čeští sportovci bojují o medaile, reportéři závodí s časem, aby vám přinesli co nejčerstvější informace. 

Okolo nich přitom dál žije město jako každé jiné, jen tentokrát v mimořádném režimu. Zatímco jedna část korejských obyvatel se dál věnuje své obvyklé práci, druzí nabízí své schopnosti a volné chvíle při dobrovolnické práci. Zvláštní mozaiku přinášíme v online reportáži. 

Autor:  Kristýna Hladíková, Jirka Malina  (jirkam)

Nové články v rubrice

 

Diskuse

Český rozhlas si váží názoru posluchačů a má zájem o korektně vedenou diskusi. Vyhrazuje si proto právo skrýt příspěvky, které odporují dobrým mravům, jsou xenofobní, porušují platné zákony, poškozují dobré jméno Českého rozhlasu, nebo mají reklamní charakter.

Návod na použití diskusního systému DISQUS naleznete zde.

 
tyto komentáře používají systém Disqus
 

Sledujte nás

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace